26. říj, 2018

STŘEDNÍ EVROPA: RAKOUSKO: I Rakušané mají svého Matěje Stropnického

Jmenuje se Luca Kaiser, je synem Korutanského zemského hejtmana v Rakousku za Sociální demokraty Petera Kaisera a chce kandidovat za SPÖ do Europarlamentu na jaře 2019...

Studuje ve Vídni politickou vědu. Je zaměstnán v Národní radě v kanceláři SPÖ. Je to klasický mladý 24 letý rozjívený eurosocialista, s podporou otce v zádech. Současnou rakouskou vládu Lidovců & Svobodných označuje na svých sociálních sítích za rasistickou a nacionální (rozuměj nacistickou). Je samozřejmě promigrační a proislámský a podle otce korutanského hejtmana jej čeká velká politická budoucnost. 
 
Je evidentní, že se zdecimovaná rakouská soc dem (SPÖ) pokouší vytvořit si svého vlastního Sebastiana Kurze (lidovecký kancléř Rakouska ve 31 letech, který se stal před tím ministrem zahraničí Rakouska teprve v 26 letech), aby tak zaujala mládež. Je jasné, že Vídeňská sluníčka z něj jsou nadšená. Je to jakoby klon našeho Matěje Stropnického. Ten se naštěstí pro nás, již stáhl se svým přítelem na svůj zámeček za Prahu a ještě před tím stihl dovést Zelené k totálnímu debaklu a snad i odchodu na smetiště dějin. 
 
Jenže o tom, kdo bude SPÖ zastupovat v Eurovolbách, se ve straně hlasuje. Každá zemská organizace má poslat do celonárodního seznamu pár zástupců. Celkově posílají do EP z Rakouska 18 poslanců. Výsledky SPÖ jsou teď mizivé, takže šance na umístění jsou jen v první pětce a mladý "rudý Kaiser" byl sice napřed zvolen lídrem, pak spadnul na 6. místo a nakonec skončil na zatím 9. místě, což jeho otce hejtmana a také místopředsedu celorakouské SPÖ velice naštvalo a v SPÖ začal bratrovražedný soudružský boj o získání lepšího umístění na kandidátce pro svého syna. Tím ovšem vyvolal ve straně rozladění a odpor. A část SPÖ se proti tomu postavila.
 
Mladý Kaiser se tedy zatím dál baví na svých sociálních sítích urážením kde koho, rakouskou vládou počínaje, Salvinim, Trumpem, v luxusním značkovém obleku a botách demonstruje s ilegálními imigranty proti vládě a káže o rovnoprávnosti a morálce v luxusních Vídeňských kavárnách...
 
Jako bychom to u nás neznali...Vídeň není Pražským euromóresům až tak vzdálená...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 26.10.2018