29. led, 2019

STŘEDNÍ EVROPA: RAKOUSKO: Vítací kultura v ohrožení!

Rakouský ministr vnitra Herbert Kickl je v posledních dnech cílem ostré kritiky levicových médií a politiků...

Obtěžování nepotřebnými zákony & dnešní fakta

Rozruch sluníček a vítačů vyvolalo prohlášení Kickla, že „právní struktury státu, někdy mnoho, mnoho let, mění věci tak, že potom brání dělat to, co je nezbytné“ reagovat na aktuální potřeby. To by mělo být úkolem každé vlády. Je nutné vytváření nových zákonů pro dnešní potřebu a odstranění zastaralých zákonů jenž je v parlamentních sektorech běžnou praxí, bez ohledu na to, zda se to libí naší opoziční levici. V tomto ohledu jmenoval i listinu lidských práv, kterou zneužívají právě sluníčka.

Kickl je zde pro voliče, ne pro soc.dem SPÖ & Zelené

Takže Kickl dělá přesně to, co je jeho politická mise: a tou je vůle voličů, tj. Většina obyvatel, je proto, co ministr vnitra dělá, a nikoliv proto, co chce soc.dem SPÖ společně s jejich novou předsedkyní Pamelou Rendi Wagnerovou, ta je samozřejmě z ranku šílených vítačů a eurohujerů. Kicklova oblíbenost jde za hranice jeho strany Svobodných (FPÖ). Dokonce pro hodnotově konzervativní sociální demokraty je bezpečnost v zemi důležitá, než aby se museli cítit ohroženi nelegálně přijatými, nevítanými hosty, což Kickl a jeho agenda eliminuje. Pouze slepí levičáci a zelení to vidí jinak.

Kickl říká jen to, co by mělo být samozřejmé a normální

> Zrušení povolení k pobytu pro delikventní žadatele o azyl: 

   Pokud by to bylo prováděno důsledně, velké množství lidí, by bylo ušetřeno mnoho utrpení. A mnoho zavražděných lidí, by bylo ještě dnes naživu. 

> Urychlení postupů s cílem urychlit deportace:  

   To také samozřejmě nevyhovuje levici a zeleným. Celá partička právníků z nevládních organizací se snaží zabránit negativním žádostem o azyl s odvoláním a různými právními triky. Zde by stát mohl ušetřit miliony. Ministr obhajuje jednodušší postup.

> Různé zacházení se zločinci, kteří nejsou zpětně vráceni do svých domovských zemí: 

Zde je třeba bližší pohled, lidé jsou deportováni do třetích zemí v případě potřeby, podle Kickla. Pokud to není možné, taková osoba by se neměla v Rakousku volně pohybovat. Současný vrah, Sabre A., je takový případ. Dále IS-bojovník džihádista, získal navzdory negativnímu rozhodnutí azyl v rámci „doplňkové ochrany“, protože doma mu hrozí trest smrti za vraždu. Nicméně tento vrah byl ponechán volným a mohl se v klidu pohybovat na veřejnosti. Výsledkem toho je smrt 16-leté Michelle F. 

> Úprava práva na azyl reflektující současnou realitu: 

Kickl řeší problém, když mluví o azylu, vždy mluví o jednotlivcích. Stávající právní systém je stále navržen tak, aby uprchlík ze sousedních zemí zmizel z dohledu úřadů v dnešním i tak již hustě digitalizovaném světě a nemohl být dohledán.

Zvláštní pochopení práva z pohledu levice, zelených & migrantů

Zákony a předpisy EU a Schengenu tolerují ilegální hraniční přechody a levice & Zelení jsou aktivní i jako převaděči, jako v roce 2015, když zneužila federální železnice pro desítky tisíc nelegálních migrantů na Balkánské trase z bývalé Jugoslávie přes Maďarsko jako dopravu do Německa.

Pokud se porušení zákona stane společensky přijatelným

Takže levicový umělci, jako například Katharina Stemberger, její umělecký kolega Doron Rabinovic a další, mohou beztrestně tvrdit, že ti "Lidé, kteří zachraňují migranty na volném moři, i když jsou v rozporu se zákonem, jsou hrdinové."

Na levici nová hvězda eurohujerů & vítačů Pamela Rendi-Wagner se třese radostí nad přijmáním ilegálů & obranou liberální demokracie

Stejně jako nový levicový strašák, eurohujerka a vítačka, šéfka soc.dem SPÖ Rendi-Wagner je zcela mimo. Dokonce i kancléř Sebastian Kurz je cílem jejich slovních ataků, i když je on sám osobně k EU v podstatě smířlivý. Kdyby měl "morální postoj", musel by jít za naším rakouským spolkovým prezidentem a navrhnout odstoupení Kickla. A stejně tak může federální prezident odvolat celou dnešní vládu. Kdyby vláda respektovala liberální demokracii, musela by hned dnes celá podat demisi. S takovými prohlášeními Rendi-Wagner volby nevyhraje, protože Rakušané jsou rádi, že mají ministra vnitra Herberta Kickla, který zastupuje jejich zájmy a nepodporuje, aby nezákonně pronikly kriminální živly do popředí v naší společnosti.

Parlamentní opozice chce Kickla odvolat, stejně jako celou vládu

Národní rada má pravomoc vyslovit nedůvěru rakouské spolkové vládě jako celku, či jednomu z jejích členů.

Opozice tak představí společný návrh vyslovení nedůvěry proti ministrovi vnitra Herbertu Kicklovi (FPÖ). Oznámil to šéf poslaneckého klubu neomaxristického "List Pilz" Wolfgang Zinggl agentuře APA. To by se mělo odehrát na plenárním zasedání Národní rady ve středu 30.1.2019.

Zástupce předsedy klubu Jörg Leichtfried (soc.dem SPÖ) řekl, že je přesvědčen, že s NEOS (eurohujerští liberálové) by nyní mohli podat žádost na hlasování o důvěře celé vlády Lidovců (ÖVP) & Svobodných (FPÖ).

Národní rada má 183 poslanců, z toho vládní koalice Lidovců (ÖVP) & Svobodných (FPÖ) disponuje většinou 113 hlasů. Opozici soc.dem SPÖ, NEOS, List Pilz, tak zbývá jen 70 hlasů, takže odvolání Kickela, nebo celé vlády je nereálné.

Autor: Unzensuriert.at, APA.at, Vídeň, Rakousko, TGM, Praha, ČR, 29.1.2019

Zdroj: