2. úno, 2019

STŘEDNÍ EVROPA: RAKOUSKO: Nová hvězda rakouských socialistů Pamela Rendi-Wagner

Na rakouské levici vychází nová hvězda eurohujerů & vítačů. Nová šéfka soc.dem SPÖ Pamela Rendi-Wagner se třese radostí nad přijmáním ilegálů & obranou liberální demokracie...
 
Nové vedení opoziční SPÖ
 
Koncem loňského roku (24.11.2018) se rakouská sociální demokracie SPÖ stala moderní stranou pro 21.století. Tak to vnímají rakouští eurosocialisté. Konečně dohnali německou soc.dem SPD, kde od roku 2017 šéfuje Andrea Maria Nahles. SPÖ si zvolila do čela také ženu, lékařku Pamelu Rendi-Wagner. Ta dostala od delegátů sjezdu, kde se volilo nové vedení, 97,81 %, což bylo drtivé. Stala se tak novou nadějí socialistů, kteří na podzim roku 2017 přišli o vládu. Po volbách do Národní rady, kdy je Kurzovi Lidovci (ÖVP) po 10 letech pustili k vodě a koalici udělali s rakouskými Svobodnými (FPÖ). SPÖ tak musela najít novou cestu a začít bojovat z opozičních lavic.
 
Pamela Rendi-Wagner ihned začala útočit na vládu, čímž si v podstatě řekla o šéfku SPÖ
 
Dokonce i kancléř Sebastian Kurz je cílem jejích slovních ataků, i když je on sám osobně k EU v podstatě smířlivý. Rendi-Wagner říká: "Kdyby měl "morální postoj", musel by jít za naším rakouským spolkovým prezidentem a navrhnout odstoupení ministra vnitra za Svobodné (FPÖ) Kickla. A stejně tak může federální prezident odvolat celou dnešní vládu. Kdyby vláda respektovala liberální demokracii, musela by hned dnes celá podat demisi." S takovými prohlášeními Rendi-Wagner volby nevyhraje, protože Rakušané jsou rádi, že mají ministra vnitra Herberta Kickla, který zastupuje jejich zájmy a nepodporuje, aby nezákonně pronikly kriminální živly do popředí v naší společnosti.
 

SPÖ má v Národní radě 52 poslanců

Národní rada má 183 poslanců, z toho vládní koalice Lidovců (ÖVP) & Svobodných (FPÖ) disponuje většinou - 113 hlasů. Opozici soc.dem SPÖ 52 poslanců, NEOS 10 poslanců, List Pilz 8 poslanců, tak zbývá jen 70 hlasů. Možnosti opozice jsou tím pádem minimální. 

Pamela Rendi-Wagner je klasická levicová liberální Eurosocialistka & Islámofilka

Byla chvíli spolkovou ministryní pro zdraví a ženy (v roce 2017) ve vládě kancléře Christiana Kerna (SPÖ & ÖVP). Podporuje aktivně LGBTQ hnutí a chodí na jejich akce. Podporuje ilegální migraci. Vystupuje sice proti nošení burky, ale podporuje nošení muslimských šátků a to i na školách, jak pro učitelky, tak pro studentky. Podporuje politické neziskovky. Patří do Vídeňského establishmentu, její manžel Michael Rendi, je bývalý rakouský diplomat a bývalý velvyslanec Rakouska v Izraeli.

Eurovolby v květnu 2019

Bývalý kancléř Christian Kern, je lídrem kandidátky SPÖ do Europarlamentu. Rakouští soc.dem jdou stejnou cestou jako německá soc.dem SPD. Voličům tak nabízí ještě více EU, solidaritu s ilegálními migranty, podporu neziskového sektoru - politických neziskovek a prostě všeho, čím šílení eurohujerští socialisté už posledních minimálně 20 let ničí Evropu. Snad jim rakouský volič vystaví stopku, tak jak u voleb do Národní rady před rokem a půl...

Autor: TGM, Praha, ČR, 2.2.2019

Zdroj:

https://de.wikipedia.org/wiki/Pamela_Rendi-Wagner