27. čvn, 2018

STŘEDNÍ EVROPA: NĚMECKO: Německo je k smíchu anebo k pláči?

Tuhle otázku si pokládám v posledních dnech...

Z Německa se na nás totiž přivalila v rekordně krátké době rekordně velká smršť splašek a svinstev. Nejprve prosudeťácké výroky Angely Merkelové, kdy u příležitosti tzv. Mezinárodního dne uprchlíků, nebo jak se ten výstřelek jmenuje, bagatelizovala podíl sudetských Němců na rozbití Československa a rozpoutání II. světové války prohlášením, že neexistovalo žádné morální odůvodnění k vyhnání Němců z Československa. Nyní se k té vlně splašek přidávají soudy. Omlouvám se za ta nehezká slova, ale z Německa už vážně nic jiného nedostaneme.

A co německý soud udělal? V dubnu devatenáctiletý syrský imigrant napadl v Berlíně
dvojici mladíků s jarmulkami. Útočil na ně opaskem od kalhot a na jednoho z nich řval „Žide“. Stalo se tak zhruba 73 let po pádu nacismu a 85 let od nástupu Adolfa Hitlera k moci. Nakonec byl za ten čin odsouzen, ale okamžitě byl propuštěn. Byl totiž odsouzen na směšné 4 týdny, které už předtím strávil ve vazbě. Incident se stal známým, protože byl natočen na mobil a publikován na facebooku. „Polehčujícími“ okolnostmi pro Syřana mělo být, že byl zhulený trávou, a že se přihlásil sám na policii. Když jde o antisemitské zločiny, tak okolnosti, které by jindy byli přitěžující, se stávají polehčujícími.

Sranda na konec. Napadený mladík byl ve skutečnosti izraelský Arab, který nevěřil svému
židovskému kamarádovi, že je nebezpečné nosit v Berlíně jarmulku. Tak si ji vypůjčil a oheň byl na střeše. Byli napadeni tím Syřanem.

Děje se to ve stejné době, kdy jsou vypalovány synagogy ve Švédsku, zabíjeni přeživší
holocaustu ve Francii, a kdy Evropská unie a jiné ultralevicové skupiny, se snaží vést ekonomickou a politickou válku proti Státu Izrael.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 27.6.2018