24. čvc, 2018

STŘEDNÍ EVROPA: NĚMECKO: Protesty v Bavorsku – sluníčkáři proti sluníčkařům

30,000 sluníčkářů z ultralevicové strany Levice, Zelené strany, Sociální demokracie,
Sorosových neziskovek a jejich spojenců z menších úderek, se v neděli shromáždilo na velké demonstraci v Mnichově proti vládě CSU. Jde o absurdní demonstraci radikálních sluníčkářů proti umírněným sluníčkařům...

V čele Bavorska stojí Křesťanskosociální unie, jejíž vůdce Horst Seehofer se pere o vedoucí
postavení v zemi s Angelou Merkelovou. Sází na falešnou protiimigrantskou rétoriku, ale reálně mu nejde o obranu země. Jeho opatření jsou polovičatá, či přímo předem odsouzená k neúspěchu. Přesto, jeho pouhá předvolební rétorika je jako rudý hadr na rudého býka, který se snaží zničit i Bavorsko prostřednictvím neziskovek a nátlakových akcí.

Demonstrace jako taková byla zaměřena proti novelizaci policejního zákona, který má posílit
postavení a pravomoci vykleštěné německé policie, ale ani to se sluníčkařům nelíbí. Posílení policie by mohlo znamenat oslabení sítí a moci radikální levice a proimigrantské lobby. Stejný zákon přijala už minulý měsíc saská zemská vláda, ale Sasko je ve východním Německu a není tolik ovládané proimigrantskou a radikálně levicovou lobby.

Proimigrantští demonstranti vyhlašovali hesla jako „Mnichov je pestrý!“ a „Proti politice
strachu!“, aniž si uvědomují, že je to právě islám a imigrace, které stojí na vládě strachu a teroru. Ani si neuvědomují, že Seehofer je taky jen politkorektní cuckservativec, který nic nezmůže a bude rád, že je rád, ale pro Bavorsko bude pozdě.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 24.7.2018