15. lis, 2017

BALKÁN NEWS: SRBSKO: EMIR NEMANJA KUSTURICA: EVROPA JE V ZOUFALÉM STAVU

Finanční magnáti, nadnárodní korporace, multikulturalismus, George Soroš, ztráta identity národních států, slabost západu, džihádisté na vzestupu...
 
Toto vše podle slavného filmového režiséra, scénáristy, muzikanta, herce, producenta a srbského patriota ničí současnou Evropu, která je kvůli tomu v zoufalém stavu. Řekl to v rozhovoru pro srbský. 
 
Konec západní civilizace
 
Ve Francouzských městech jsou čtvrtě, kde už neplatí evropské právo, nechodí tam policisté. ISIS počítá se slabostí západní civilizace, džihádisté vědí, že se Evropa rozpadá, a využívají toho.
 
Katalánsko & Kosovo
 
Jen dobře placené kolaborantské kruhy v Bělehradě mohou tvrdit, že problém Katalánska & Kosova není stejný. Ti stejní jsou zodpovědní za rozpad Jugoslávie. Je to jako tvrdit, že prsty nemají nic společného s mozkem.  Kosovo je vojenský projekt, bez ohledu na to, kolik našich liberálů mluvilo s někým na západě a popírají to. Základna NATO v Kosovu to jen potvrzuje. 
 
Brexit & EU
 
Budoucnost EU po Brexitu je nejistá. Je to politická akce, která neumožňuje Němcům opakovat historii. Někdo jde s Němci, někdo ne.
 
Multikulturalismus, Bosna & Hercegovina, islámští extremisté
 
První i druhá Jugoslávie byla zničena. Soroš podporuje multikulturalismus, který ale není reálný, ničí malé státy, co z Jugoslávie zbyly. Bosnu ničí islámští extrémisté, podporování federální vládou. 
 
Z antifašistů nadělali fašisty
 
Relativizace výsledků II. světové války. Z někdejších bojovníků proti nacismu a fašismus, udělali fašisty a ti, co byli na straně nacistů, jsou dnes nová levice. Ta podporuje revoluci ve světě, s podporou Soroše, tak jak ji do Ruska přivezli kdysi agenti německé tajné služby!
 
Milovat Gagarina & Armstronga, Griffitha & Eisensteina, dívat na video Toma Half Andersona & Zaganjceva
 
Nechci být jen západ nebo jen východ, ale západ i východ. My Srbové máme svatý slib zachovat náš národ, naše tradice. Je to slib svatému Sávovi. 
 
Návrat do rodného Sarajeva je nemožný
 
Nikdy se tam už nevrátím. Jsou to nepřekonatelné ideologické i životní a lidské rozdíly. Ti co se tam vrátili, nezažili nic dobrého. Rozdělují tím i celou Evropu. 
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 15.11.2017
 
zdroj: