20. bře, 2018

BALKÁN NEWS:SRBSKO:EMIR NEMANJA KUSTURICA: Gratuluji Putinovi - jeho slova jsou jako pevnost!

„Vítězství Vladimira Vladimiroviče Putina ve volbách prezidenta Ruské federace, je důkazem toho, že slovo, které vysloví je jako pevnost, o kterou se lži západních politiků rozbijí." 

Toto vítězství není jen jeho! Velkému výsledku pomohli přední politici v Anglii, jejich kolegové v Německu a ve Francii. Jako kdyby zapomněli, že lži o použití chemických zbraní v Iráku jsou už všem dávno jasné, a dokonce i Tony Blair rozpoznal dnes tuto formu upírského politického podnikání, a v tisku v Anglii a Ameriky se zaměřil na tento problém a svoji někdejší zodpovědnost. 

Chtěli by vysát celou civilizaci, začala nová válka! Skuteční majitelé západní demokracie jsou schopni takový podvod používat znovu a znovu. Ze západních politiků se stali jen laciné, ulhané děvky. Také v případě Ruska a voleb, byl tento proces načasovaný. Proč Rusko použije v Anglii nervový plyn několik dní před volbami a několik měsíců před důležitým fotbalovým světovým turnajem? Proč by Putin v den svého zvolení poškodil reputaci své země? 

Tuto logiku ignorovali Teresa May, Boris Johnson, ale také ten, který chtěl zabránit, aby se Vladimir Vladimirovich stal prezidentem Ruské federace. Stalo se to naopak. Jeho vítězství je téměř o dvacet procent vyšší než v prezidentských volbách v roce 2012! Gratuluji mu k tomu!

Autor: Emir Nemanja Kusturica, Iskra.co, Srbsko, TGM, Praha, ČR, 20.3.2018