27. čvn, 2020

SRBSKO/RUSKO: Emir Nemanja Kusturica: Rusové - poraženi - oběti i kati - revize dějin

Kusturica o dnešku...

„Slíbili nám, že budou chráněny všechny kulturní rozdíly, a nakonec se ukázalo, že budou chráněny pouze sexuální rozdíly, takže v poslední době, co se týče přehlídek, byla v centru pozornosti hlavně„ přehlídka hrdosti “.
 
Režisér Emir Kusturica v Moskvě prohlásil, že přehlídka vítězství, která se konala na Rudém náměstí, je místem skutečné hrdosti a že přehlídka nejsilnějších a nejsilnějších zbraní je způsobem, který je myšlenkou, která, jak říká, souvisí s naším přežitím.
 
"Globalizace v dlouhém období od Římské říše kupředu směřovala vždy k ambicióznímu přístupu k (ne)ochraně malých národů, takže myšlenka první a druhé světové války, stejně jako mnoho dalších válek, přímo souvisí s tímto procesem," řekl Kusturica RTRS.
 
Zmínil, že jedním z důsledků globalizace je revize dějin, protože globální dojem existence malých národů není příznivý.
 
Proto mám v sobě místo, kde je myšlenka našeho přežití potvrzena, a to je "Přehlídka velkého vítězství, “uvedl.
 
Toto vítězství, jak řekl, bylo vyhráno sovětskou armádou společně s partyzánskými a dalšími partyzánskými představiteli malých národů a my jsme mezi tím malým národem, na rozdíl od mnoha malých národů, které byly právě svázány s poraženou stranou.
 
Kusturica zdůraznil, že se dnes odehrává paradox, takže sovětští představitelé, tj. Ruští dědici, se neobjevují na velkých oslavách konce druhé světové války, ale jsou identifikováni jako poražení - oběti i kati.
 
Kusturica navštívil i chrám pravoslavné církve spojený s muzem "velké vlastenecké války"...
 
"Nemůžu uvěřit, že tento komplex byl postaven za 1,5 roku. Vzhled hlavní církve a ozbrojených sil Ruska je symbiózou pravoslavného pocitu a hranic vaší vlasti. Bez tohoto pocitu, bez této filozofie by Rusko nebylo zemí, která hraničí s Bohem." Hlavním chrámem ozbrojených sil Ruska je síla, talent a víra, “řekl Kusturica.
 
P.S. Naši libtardi, už to odstřelují na Forum 24, zjevně jim vadí, že Kusturica je pravoslavný křesťan...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 27.6.2020
 
Zdroj:
 
 
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!