1. kvě, 2021

SRBSKO: Emir Nemanja Kusturica: Stejnopohlavní manželství je útokem na naši kulturu

Na tiskové konferenci Koalice za přirozenou rodinu, v Bělehradě, vystoupil jeden z jejich signatářů, režisér Emir Nemanja Kusturica...
 

"Uplatňování zákona o manželství osob stejného pohlaví, je totéž jako ignorování skutečnosti, že pod záštitou pandemie koronavirů dochází k velkým změnám, které ukazují, že celý svět je v obrovském zlomu," řekl Emir Nemanja Kusturica.

„Nikoho z nás nenapadá, být proti jakékoli skupině, která vyjadřuje svou sexualitu různými způsoby, ale znepokojující je, že by měl být povolen například i incest. Pro homosexuály není problém získat práva, která mají ostatní, ale problém je, že je to jen část obrovského zlomu a porušení podmínek a všeho, co určuje společenský život v Srbsku, nejen v Srbsku, ale i mimo něj , “ řekl Kusturica.

Kusturica věří, že se jedná o útok na změnu sociální bytosti, zrušení našich svobod, kterou jsme měli, a přijetí zákonů, které ničí pravoslavnou kulturu.

Zákony o rovnosti žen a mužů a nediskriminaci přijala vláda a brzy se dostanou ke schválení v národním shromáždění, kde má vláda absolutní většinu.Všechny náboženské komunity se proti zákonům vzbouřily a na 90% občanů je proti...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 1.5.2021
 
Zdroj:
 

https://www.standard.rs/2021/04/29/kusturica-beckovic-antonic-djurkovic-protiv-predloga-tri-nova-zakona/?


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!