23. lis, 2018

BALKÁN NEWS: MAKEDONIE: Azyl pro makedonského patriota

Málokterá událost dokáže národním konzervativcům a patriotům udělat takovou radost jako je, liberálem a levicí, tolik oslavovaná mezinárodní solidarita...

Levičáci a liberálové nám neustále vnucují mezinárodní solidaritu s politickými uprchlíky, tak nyní jsme jí, přesněji řečeno naši maďarští bratři, projevili. Vláda Maďarska udělila politický azyl bývalému makedonskému premiérovi, vlastenci a odpůrci Sorosovské agendy, Nikolovi Gruevskému, vůdci „Vnitřní makedonské revoluční organizace – Demokratické strany makedonské národní jednoty“.

Gruevski byl premiérem Makedonie od roku 2006 do roku 2016, kdy byl svržen protesty organizovanými nevládkami a prozápadní opozicí v čele se socialistou Zaevem. Gruevski jako premiér bojoval proti politickým neziskovkám, proti Sorosovi, podporoval makedonskou národní identitu a návaznost na dědictví Alexandra Makedonského, zvaného Velikého. Podporoval odkaz antické evropské civilizace, suverenitu svého národa a státu, a to se mu stalo osudným. Opozice odmítala uznat výsledky svobodných a demokratických voleb z roku 2014, ve kterých makedonští patrioté zvítězili.

Po protestech se k moci dostala prozatímní vláda zformovaná z nejhorší probruselské špíny, konkrétně ze Sociálně demokratické unie Makedonie, Nové sociálně demokratické strany, Liberální strany Makedonie, Liberálně demokratické strany a extrémistické „Levice“, ty všechny navíc měli zahraniční podporu „Strany evropských socialistů“. Opozice nakonec zvítězila a jedno z nejzávažnějších rozhodnutí, které učinila, bylo, že přejmenuje vlastní zemi podle diktátu Bruselu a Řecka. A důvod? Opozice chce uvěznit Makedonii v okovech Evropské unie. Odpornost. Už jen vstup do Evropské unie je trestem pro makedonský lid, a nyní se musí, ještě nechat přejmenovat.

Ale zpět k premiéru Gruevskému. Ten byl taky důležitým spojencem a přítelem Viktora Orbána, který na své přátele a spojence rozhodně nezapomíná a ve chvíli nejvyšší nouze jim rozhodně pomůže, jako se to stalo i nyní. 13. Listopadu oznámil premiér Gruevski, že odešel do Maďarska, kde požádal o politický azyl. Gruevski se do Maďarska dostal s pomocí maďarského velvyslanectví v albánské Tiraně, kam předtím uprchl. 20. Listopadu maďarská vláda potvrdila politický azyl pro premiéra Gruevského. Tím Maďarsko splnilo svou část kvót pro politické uprchlíky.

Doufejme, že se premiér Gruevski jednoho dne vrátí do svého úřadu a smete všechny socialisty, liberální demokraty a korupčníky, kteří se rozhodli rozprodat Makedonii Bruselu a Německu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 23.11.2018

Zdroj:

https://www.facebook.com/NGruevski/