14. čvc, 2019

ŘECKO: Evropská unie & tragédie Řecka – IV. díl – závěr

Německo, stát, který vydrancoval a zničil Řecko dvakrát během pouhých sto let, stát, kterému Řecko muselo odpustit reparace, byl nejvyšším reprezentantem Evropské unie v řecké krizi a zároveň nejvyšším reprezentantem pokrytectví...
 
Od roku 1970 do roku 2011 byla německá ekonomika jen schodková. Německo kritizovalo řeckou korupci a německé zbrojní podniky se účastnily korupce v Řecku. Německo nařizovalo Řekům šetřit a půjčovalo Řekům peníze, které pak museli Řekové použít na nákup německé výzbroje a výstroje. Řekové za německé peníze nakupovali německé zbraně.
 
Německo, jejich ministr zahraničí a jejich kancléřka, to byli ti poslední, kteří měli právo do něčeho kecat, pokud jde o Řecko. Své vlastní viny, podvody, korupci, lži a demagogii svalili na Řecko a ponížili nejhrdější z antických evropských národů. Ale není to jen vina Německa. 
 
Německo by NIKDY NIC TAKOVÉHO NEDOKÁZALO, kdyby k tomu nemělo masivní páku v podobě Evropské unie, její komise a její centrální banky sídlící ve Frankfurtu nad Mohanem. Evropská unie se stala nástrojem státu, který dvakrát za jedno století zničil Evropu. Když padne Evropská unie, padne moc tohoto státu a národy Evropy, od Baltu, až k Egejskému moři a Jadranu, opět budou moci pocítit hrdost a nezávislost, a budou pomstěny za všechna příkoří.
 
Řecko povstane z popela. Uvidíme, zda to novému premiérovi vyjde, nebo zda bude jen dalším z bezkrkých přikyvovačů západním zemím a Evropské unii.
 
Konec IV. dílu.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 14.7.2019