18. lis, 2017

V4NEWS: POLSKO: PREZIDENT DUDA: KDO HLASUJE PROTI VLASTI, NENÍ SKUTEČNÝM ZASTUPITELEM!

Kdo hlasuje proti vlasti, není skutečným zastupitelem! 

Takto rázně se postavil polský president Andrzej Duda proti zradě šestice polských europoslanců, kteří hlasovali proti zájmům své národní republiky. Doslova řekl, že „Nejméně šest europoslanců z Polska hlasovalo proti Polsku. Kdokoliv hlasuje proti Polsku, by se neměl nazývat polským poslancem.“
 
Toto prohlášení bylo řečeno v souvislosti s posledním křížovým tažením Evropské unie proti Polsku, a sice v souvislosti s hlasováním o přijetí rezoluce, která aktivuje Článek 7 Evropské smlouvy. Cílem této rezoluce a aktivace článku má být zahájení sankcí a agrese proti Polské republice za to, že se rozhodla jít vlastní cestou. Rezoluce odsuzuje „porušování“ vlády práva v Polsku a obsahuje jiné liberální výkřiky. 
 
Pokud jde o samotné hlasování, polští europoslanci za stranu Právo a spravedlnost hlasovali proti, většina dalších se zdržela, ale šestice poslanců za extrémně liberálně-levicovou stranu Občanská platforma, v současné době oslabující opoziční partaj, hlasovali za přijetí sankcí proti vlastní zemi. President Duda tedy naprosto přesně vyjádřil, co se stalo. Polští evropští zákonodárci hlasovali proti vlastní zemi.
 
Dokonce maďarský FIDESZ se projevil víc polsky, když jeho europoslanci hlasovali proti této agresivní rezoluci. Aby toho nebylo málo, eurosvazáci vedení Guyem Verhofstadtem 11. listopadu odsoudili pochod na Den nezávislosti Polska jako „neonacistický“ a podporující „bílou nadřazenost“, rasistický atd., však to znáte. 60,000 polských patriotů se toho dne shromáždilo na pochodu ve Varšavě, jen nepatrný zlomek z nich bylo neonacistických. Lži o pochodu nejvíce roztrubovala radikálně levicová a liberální média a politici se toho s radostí chytli.
 
Drtivá většina byli normální vlastenci, kteří si v těchto kritických a problematických dnech, do kterých je uvrhává Eurosvaz, chtěli připomenout obnovení polské státnosti, která byla, kdysi zničena Ruskem, Pruskem (dnešní Německo) a Rakouskem. Útoky proti Polsku jsou systematickou agresí, jejím cílem je ponížit polský lid a národní stát. Tyto útoky navíc generují kastu bezpáteřních kývačů, kteří slouží Evropské unii a hlasují proti vlastním zemím a vlastním spoluobčanům. Právě na takové poukazoval polský president Andrzej Duda. 
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.11.2017