1. pro, 2017

V4NEWS: POLSKO: TVRZ POLSKÉHO NÁRODA

Až dosud polská národně konzervativní vláda trpělivě a úporně snášela lžikomentáře a polopravdy šířené západními neziskovkami, veřejnoprávními a soukromými médii a levicovými úderkami na sociálních sítích. Tomu je nyní konec. Vláda se rozhodla přejít z pasivity do defenzivy a nyní zakládá organizaci "Tvrz dobrého jména", která má chránit pověst Polska proti západním lžím a demagogii. 

Poslední kapkou pro polskou vládu byla série polopravd a lží v souvislosti s polským Dnem nezávislosti, kdy byl pochod oslavující nezávislost označován za „fašistický“, „rasistický“, „nacistický“ a „xenofobní“ a polská veřejnost byla za svou účast na státním svátku pranýřována západními médii a neziskovkami. 
 
Tvrz dobrého jména vzniká jako internetová stránka a organizace sdružující polskou diasporu ve světě. Její členové budou usilovat o vyvracení dezinformací západních skupin, Evropské unie a levicově-liberálních médií. Tato akce není jen o ochraně dobrého jména Polska a jeho svobodného národa, ale je i prvkem v mozaice ochrany národní suverenity a identity. Přejeme Redutě Dobriego Imienie hodně štěstí ve sdružování polské emigrace do obrany své domoviny a ve vyvracení lživé eurohujerské propagandy!  
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 1.12.2017
 
zdroj: