24. úno, 2019

V4NEWS: POLSKO: Programová konference PiS - Na prvním místě rodina !

Programová konference PiS - Na prvním místě rodina !
 
"Poláci chtějí svobodu a rovnost. Jsou to hodnoty hluboce zakořeněné v naší kultuře, zásadní pro naši civilizaci, která vyrostla z křesťanství. Tou cestou, kterou jsme se vydali před 3 lety, chceme jít dál" předseda PiS Jaroslaw Kaczynski.
 

"Rodina, Mládež, Práce, Starší a slabší, Infrastruktura" - Tedy 5 hlavních bodů, které si PiS vytyčila, jako svůj hlavní program.

 

"Společně jsme dokázali, že nemluvíme do větru. Všechno, co děláme, děláme pro polské ženy a Poláky. Vaše slova, starosti a naděje se stala základem našeho programu. Program Family 500+ se stal symbolem vlády Práva a Spravedlnosti a Polsko se díky ní stalo symbolem moudré politiky přátelské k rodině." Místopředsedkyně vlády Beata Szydło.

 

Ministr pro investice a rozvoj Jerzy Kwieciński poznamenal, že ekonomický růst Polska je nejen jedním z nejvyšších v Evropě, ale také ve světě.To, co děláme, je nejen pro hospodářství, ale především pro lidi, protože ekonomika je určena lidem, nikoliv opačným směrem. Ukázali jsme, že nejsme jen teoretici, ale že umíme i prakticky jednat.

 

Primátor města Stalowy Wola, Lucius Nadbereżny připomněl, že PiS je jedinou politickou formací v Polsku, která uzavírá s Poláky jedinečnou smlouvu o uskutečňování volebních slibů. "Naše důvěryhodnost spočívá ve skutečnosti, že společnost PiS nejen dodržuje své slovo, ale také obnovila základní důvěru ve stát. PiS obnovuje víru ve stát. Nejenže si všímáme velkých věcí, ale také těch malých, které každý den trápí Poláky. Máme program, máme poslání a znalosti o tom, jak udělat lepší Polsko. 

 

Letos na podzim obhajuje PiS svůj vládní mandát. Slova jako Polské Polsko, jsme národ, který chce svobodu, rovnost, právo a spravedlnost. Polsko je srdcem Evropy. Vyděsí každého neoliberála. PiS má v průzkumech přes 40%, což je po skoro 4 letech vlády unikát.

 

Autor: TGM, Praha, ČR, 24.2.2019
 
Zdroj:
 
 

https://www.facebook.com/pisorgpl/