9. pro, 2017

V4NEWS: MAĎARSKO: BLITZKRIEG SOROŠOVI EU

Tak eurosvaz se to rozhodl vzít pěkně z gruntu. Nejenže vede trestnou výpravu proti Česku, Polsku a Maďarsku, kvůli odmítání otevřít své hranice islámské invazi, ale v případě Maďarska se, ještě rozhodl, že do toho zavleče i spor se Sorosovými nevládkami a obávanou Středoevropskou univerzitou. Viktor Orbán měl totiž tu neuvěřitelnou drzost, že se rozhodl omezit centra ovlivňující směřování a běh Maďarska na příkaz zahraničních mocností. Těmi centry jsou právě Sorosovi organizace.

Viktor Orbán se rozhodl pro dvě věci. Zaprvé, Maďarsko letos v dubnu novelizovalo zákon o vysokoškolském vzdělávání, kdy rozhodlo o omezení různých univerzit a vysokoškolských vzdělávacích center. Primárně to bylo mířeno na Středoevropskou univerzitu. Zadruhé, Viktor Orbán přijal zákon o nevládních organizacích financovaných ze zahraničí. Tento zákon má omezit zahraniční financování nevládních organizací, které aktivně podkopávají pozice vlády.

Podle vyjádření Evropské komise, která je absolutním diktátorem Evropské unie, se musí Maďarsko podřídit svatým zákonům Evropské unie a její komise, tedy musí dovolit nechat dělat bordel ve své zemi, ať už skrze migraci, či skrze nevládní organizace. To pochopitelně Viktor Orbán odmítá a nehodlá uhnout z cesty obrozeného Maďarska bez vlivu zahraničních agentur.

Nyní tedy bude probíhat žaloba proti třem členům Visegrádu, protože čtvrté, Slovensko, už stihlo ohnout hřbet před Evropskou unií, ale my ostatní budeme nadále vzdorovat a zejména Maďarsko ve spojenectví s Polskem navzájem ochrání své postavení v Evropě proti tlaku Evropské unie.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.12.2017