15. úno, 2018

V4NEWS: MAĎARSKO: Uhry proti neziskovkám!

Uhry po létech machinací a útisku ze strany neomarxistického Západu a sluníčkářů opět přecházejí do útoku a opět cílí na síly,které mají dramatický vliv na současnou katastrofální migrantskou situaci a na rozvrat evropských národních států, na síly George Sorose.

Maďarská vláda plánuje zakázat promigrantské aktivistické skupiny usilující o zaplevelení Maďarska islámskou imigrací. Konkrétně v úterý byl do maďarského parlamentu poslán návrh ministerstva vnitra na zákon k zákazu politických neziskovek podporujících imigranty. Většina těchto neziskovek je napojená na George Sorose, a tak to liberální média nehodnotí, jen jako obranu maďarských národních zájmů, ale i jako útok na tohoto machiavelistického miliardáře. 

Nový zákon má neziskovky podporující imigraci prohlásit za riziko pro bezpečnost národa a státu, a kromě jiného má uvalit 25% daň na příjmy těchto neziskovek. Podle zákona bude aktivismus, verbování aktivistů, financování migrantů a šíření promigrantské propagandy označováno za národní riziko a bude moci být postihováno soudy. Maďarský Helsinský výbor, jedna ze zrůdných aktivistických organizací, už se dala slyšet, že zákon je nepřijatelný a slouží politickým cílům. 
 
Samozřejmě, že slouží. Slouží politickému cíli obrany uherského národa a státu! Už před rokem se Orbánovi podařilo zabránit dalšímu fungování obávané Středoevropské university sponzorované superoligarchou Sorosem, a pokud projde tento zákon, jakože nejspíše projde, společně s vítězstvím FIDESZu v dubnových parlamentních volbách, bude to další série národně osvobozeneckých vítězství našich národních států. 
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 15.2.2018