28. úno, 2018

V4NEWS: MAĎARSKO: Maďarsko se brání islamizované OSN

Maďarsko bojuje na celé řadě front za svou nezávislost a suverenitu. Tradičně zejména proti neomarxistickému projektu Evropské unie a její byrokracii, ale nyní se opětovně dostává i do křížku s islamistickou Organizací spojených národů.

Maďarsko a premiér Orbán se dostali do střetu s islámským „lidskoprávním“ expertem a šéfem lidskoprávních komisí OSN Zaídem al-Husseinem, který peskoval premiéra Orbána za to, že brání svou zem a chrání ji před migrantskou invazí. Maďarský ministr zahraničních věcí Peter Szijjarto vyzval v Ženevě lidskoprávní koncil OSN k sesazení Zaida al-Husseina. Stalo se tak poté, co Zaid al-Hussein zaútočil na Viktora Orbána, že je xenofobní a rasistický a jako jediného politika ho jmenoval v souvislosti se „zhoršujícím se stavem lidských práv“. Al-Husseinovi ani nestálo za to zůstat na slyšení a poslechnout si reakce nařčených zemí. Prostě se po smršti urážek na jejich adresu zvedl a odešel.

Ministr Szijjarto jasně řekl, že narušování hranic je zločinem, který musí být trestán, a že migrace je nebezpečná, ale rozhodně ne nezastavitelná. To je postoj, ke kterému se jasně hlásíme i my a připojujeme se k výzvě na sesazení Zaida al-Husseina, který ani nemůže být reprezentantem lidských práv a občanských svobod, pokud vyznává totalitní ideologii islámu.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 28.2.2018