21. dub, 2018

V4NEWS: MAĎARSKO: Uhry zachráněny!

Po dlouhé době cítím velké zadostiučinění a radost. Právě jsem se dočetl, že prodloužená ruka miliardáře, oligarchy a ničitele národů Georga Sorose, obávaná nevládní organizace „Open Society Foundations“, se stahuje z Maďarska! Je to veliké vítězství uherského národa a evropských národních států v jejich boji za svrchovanost a suverenitu!

Open Society Foundations oznámilo přestěhování své centrály z Budapešti do svého politického domova v Berlíně. Jde o výsledek velkolepého vítězství Viktora Orbána a uherských vlastenců v posledních parlamentních volbách. Ti zvítězili navzdory nenávistné a štvavé kampani Sorose, jeho nevládek a jeho prokádrovaných studentů. Soros pochopil, že Orbán své tažení myslí vážně, a nejen jako předvolební rétoriku. Kromě prosazení zákona „Stop Soros“ jde i o uveřejnění jmen 200 Sorosových služebníků působících v Maďarsku, jejichž jmenný seznam uveřejnila provládní média. Soros se sice pokusil o protiútok v podobě financování a zorganizování protivládních nepokojů, ale ty se rychle rozplynuly jako pára nad hrncem.

Nyní tedy můžeme s radostí a hrdostí v hlase prohlásit, že Maďarsko bylo uhájeno a osvobozeno od nejhorších projevů a nejhorších sil Sorosova vlivu! Uherský stát je ubráněn a vítězství národních konzervativců ztvrzeno! Gratulujeme premiéru Orbánovi a jeho vládě k triumfálnímu vítězství!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.4.2018