30. srp, 2018

V4NEWS: MAĎARSKO: Orbán & Salvini - ochránci Evropské civilizace

Orbán & Salvini, děs a hrůza liberálů...

Viktor Orbán, maďarský premiér a italský vicepremiér a ministr vnitra Matteo Salvini se právě nyní sešli v Milánu k otázce projednání ilegální imigrace, i společného boje proti nadvládě EU. Jejich setkání v těchto věcech je významným posunem a velkým symbolickým krokem formování národně osvobozeneckého bloku uvnitř Evropské unie, který už zasahuje nejen do postkomunistických východních států, ale i do prvních zemí Evropské unie, v tomto případě do Itálie.

Po mnoha měsících úpadku a oslabování Angely Merkelové, Viktor Orbán a Matteo Salvini
jasně pojmenovali dalšího z nepřátel svobodné Evropy, Emmanuela Macrona. Děje se tak v předvečer voleb do Evropského parlamentu, ve kterých chce Emmanuel Macron zformovat liberální a centristickou alianci proti „populistům“, „rasistům“ a „xenofobům“. Sám Macron se bez ostychu označil za hlavního nepřítele Viktora Orbána a Mattea Salviniho, potažmo i našeho hlavního nepřítele a nepřítele všech evropských národních států.

Cílem Macrona je shromáždit všechny nejhorší socialistické, liberální a „konzervativní“
sluníčkáře napříč politickým spektrem europarlamentu, tedy sebrat všemožné liberály z ALDE,
liberální socany z PES a umírněné cuckservativce z Evropské lidové strany, sjednotit je pod praporem ničení Evropy, podpory ilegální imigrace a oslabování národních států a tradic a hlavně zavelet k útoku na osvobozenecké síly východoevropských národů, ale i na Itálii.

Ale zpět k Viktorovi a Matteovi. Oba se shodli na pokračujícím boji proti ilegální imigraci a
na kritice liberální azylové politiky. Společně deklarovali snahu vytvořit společenství, které by
ukončilo nadvládu eurosocialistů a liberálů ve prospěch obnovy národních hodnot, tradic a suverenity. Viktor Orbán při setkání označil Mattea Salviniho za hrdinu, protože se nebál zablokovat připlutí migrantských lodí. Jak bylo na schůzi řečeno, to co Maďarsko zvládá na souši, to Italové dnes už dělají i na moři.

Hnutí pěti hvězd už se stihlo otrkat a ukázalo se, jak dobré je, že Liga Severu a Matteo
Salvini jsou součástí stávající vlády. Vůdci Hnutí pěti hvězd, včetně jejich předáka Luigi di Maia, odsoudili setkání s Viktorem Orbánem. Nebýt Ligy Severu, Hnutí pěti hvězd by už nejspíše budovalo desítky a desítky migrantských táborů a otevíralo svou náruč migrantů výměnou za členství v exkluzivním elitářském spolku eurohujerů. Je tedy pochopitelné, že podpora Italů vůči Lize Severu stoupá, zatímco Hnutí pěti hvězd stagnuje.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 30.8.2018