4. bře, 2018

ZÁPADNÍ EU CHALÍFÁT: FRANCIE: Inkvizice proti Marine Le Pen

Přestože, jak moc dobře naši vážení čtenáři vědí, náš spolek 7Republika.cz spíše podporuje talentovanou, krásnou a schopnou Marion Le Pen v rámci francouzské Národní fronty, a považujeme její vizi Francie za skvělou, jsme povinováni zmínit pokračující inkviziční útoky proti její tetě Marině. Ta je nyní opět vláčně po všech čertech a zejména soudech v souvislosti s tím, že ukazovala zvěrstva páchaná Islámským státem.

Uveřejňovala fotografie na svém twitterovém účtu a nyní je za to perzekuována. Ve čtvrtek bylo oznámeno, že je trestně stíhaná a za využívání svobody slova jí hrozí pokuta 90 tisíc eur (dva a čtvrt miliónu Kč), a až tři roky vězení. To všechno je důsledek francouzského náhubkového zákona, který omezuje svobodu slova jednotlivce.

Marina jasně řekla, že je umlčována, ale nenechá se umlčet, a že pokud bude odsouzena, bude to pro ni vyznamenání v jejím vlasteneckém boji za obranu francouzského lidu. Toto trestní stíhání přišlo čtyři měsíce poté, co jí loutkový eurohujerský francouzský parlament zbavil imunity, právě kvůli tomu, že varovala před zvěrstvy Islámského státu. Ve Spojených státech amerických, kde je svoboda slova absolutně chráněna Prvním dodatkem Ústavy, by jí tento postih nehrozil. To jí hrozí v socialistických západoevropských režimech.

O jaké fotky vlastně šlo? O čem přesně se bavíme? Šlo o fotku popraveného novináře Jamese Foleye, upáleného jordánského pilota al-Kaseasbeha a neznámého muže, který byl přejížděn tankem Islámského státu. Le Penová fotografie stáhla, až na žádost Foleyovi rodiny. Braňme Marine Le Pen proti perzekuci a politickému stíhání a přejme úspěch Národní frontě a Marion Le Pen!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 4.3.2018