29. bře, 2018

ZÁPADNÍ CHALÍFÁT EU: FRANCIE: Přežila holocaust, nepřežila multikulturalismus

Nacismus nedokázal evropské Židy zničit, milióny zavraždil, ale stovky tisíc taky přežili a
to co nacismus nedotáhl do konce, o to se dnes pokouší muslimští soukmenovci nacistů
prostřednictvím „multikulturní společnosti“, která v současné době ničí západní civilizaci...

Jak asi tušíte, narážím na nedávný případ vraždy pětaosmdesátileté francouzské židovské důchodkyně Mireille Knollové. Tu jedenácti ranami ubodala k smrti dvojice mužů. Případ je stále ve stádiu šetření, ale je to pokračující trend v nástupu islámského antisemitismu ve Francii. Případ paní Knollové je o to horší, že jako dítě přežila deportaci do německého koncentračního tábora a holocaust, aby nakonec byla stejně zavražděna kvůli svému židovskému původu.

Vražda se stala zhruba rok po vraždě Sarah Halimiové, ortodoxní Židovky, kterou její sousedi za křiku „Alláhu akbar!“ (Bůh je největší), vyhodili z okna. Halimiová žila na okraji multikulturních migrantských čtvrtí a takto byla obohacena, stejně jako nyní paní Knollová.

8. září 2017 došlo k loupeži v rodině sefardského Žida Rogera Pinta. Toho skupina migrantů zajala i s rodinou a vyhrožovala mu zabitím, pokud se nevykoupí, protože on musí mít peníze, když je Žid. V lednu 2016 došlo k vraždě židovského učitele v Marseille, který byl rozsekán mačetou. Útočníkem byl muslimský přistěhovalec. Reakcí bylo doporučení, některých židovských komunit, aby se na veřejnosti nenosila kipa, tradiční židovská pokrývka hlavy. Ještě týž měsíc byl ve svém bytě zavražděn židovský politik z Créteil. Ve stejném městě došlo v roce 2014 k vloupání do bytu židovského páru, během kterého byla mladá židovská žena znásilněna. V roce 2015 muslimští teroristé povraždili čtveřici zákazníků košer obchodu během teroristického útoku na Charlie Hebdo a v roce 2012 byl zavražděn učitel a trojice dětí z židovské školy v Toulouse. Těchto případů už je ovšem tolik, že dochází k novému exodu Židů do své země zaslíbené, Izraele. Ale tento teror má své začátky už v roce 2006, kdy byl zavražděn Ilan Halimi, židovský obchodník s telefony.

Výsledkem antisemitského teroru, který probíhá už řadu let, je že každý rok odejde z Francie
do Izraele mezi 6-8 tisíci Francouzi židovského původu, protože v Izraeli jim hrozí menší nebezpečí, než v multikulturních tyraniích západní Evropy. Meziročně stoupl počet antisemitských útoků podle policejních statistik o 26% a tato situace se bude, ještě zhoršovat. Podle židovských organizací se odhaduje, že do roku 2030 emigruje z Francie do Izraele na 250,000 Židů. Taková je tristní bilance 73 let po Druhé světové válce.

Je nasnadě říct, že reakce francouzské židovské komunity byla nepříliš šťastná. V reakci na vraždu Mireille Knollové došlo k dalšímu z masových pochodu, který už je v násilím zmítané Francii celkem oblíbenou tradicí. Židovští vůdci, ale vyzvali Marine Le Pen a francouzskou Národní frontu, které se snaží pomoci Židům tím, že podporují restriktivní imigrační politiku, aby se pochodu neúčastnili. K podobné výzvě došlo i v případě krajní levice, ale tam je to pochopitelnější. Krajně levicové strany jsou dlouhodobě antisemitské a podporují teror proti Izraeli.

Tento antisemitský teror má dva základy. Tím prvním je postupná likvidace skutečného multikulturalismu ve Francii a jeho nahrazení islámským monokulturalismem a tou druhou je dlouhodobá nenávist islámu vůči Židům, která trvá už od dob Mohammeda a vrcholila za působení obávaného pronacistického jeruzalémského muftího Hussajna, který měl podíl na holocaustu tím, že odmítl návrh nacistů na masovou deportaci Židů do oblasti tzv. Palestiny.

Není to poprvé, co píšeme o tomto tématu a nejspíše ani naposledy. Tento teror a strach bude trvat, dokud budou trvat sadistické a masochistické experimenty s multikulturalismem, který je vždy zneužíván islámskými petromonarchiemi jako je Saúdská Arábie, migrantskými islámskými komunitami a sluníčkáři.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 29.3.2018