9. kvě, 2018

ZÁPADNÍ CHALÍFÁT EU: 120 decibelů, & jak ženy musí chránit ženy

Západní společnost už je zjevně natolik zdegenerovaná, že muži, často impotenti a eunuchové zničení západoevropským společenským stylem a systémem, se nezmůžou na ochranu svých žen. Místo toho vítají migranty a volí vítače a ženy jim nechávají napospas...
 
Podobná situace je paradoxně v Česku, okolo mladých a naivních holek, které si myslí, že jim migranti zajistí rodinu, budou jim manžely atd., ale nakonec to akorát dopadne špatně, jak jsme mohli vidět na příkladu Kolína nad Rýnem. V Česku tyto mladé holky obvykle pomáhají migrantům i migrantským rodinám, participují v různých vládou financovaných nevládních projektech a taky v Sorosových akcích. V Německu se, ale rodí nové hnutí, a to hnutí mladých žen chránících ženy před migrantským násilím. Říkají si „120 decibelů“ a šíří se do celé migranty porobené západní Evropy.
 
Hnutí vzniklo v přímé reakci na narůstající sexuální násilí páchané migranty na německých
ženách. Pochopitelně jsou v hnutí i ženy, které samy byly napadeny, či znásilněny. Jejich cílem je přesvědčit napadené ženy, aby se nebály mluvit o zločinech, které na nich byly spáchány, a chránit je nejen před migranty jako takovými, ale i před multikulturní a politkorektní pseudokulturou, která ničí německou společnost.
 
Ženy sexuálně napadené migranty nezřídka zažívají dvojnásobnou bolest. První z ohavného
útoku, kdy jsou znásilněné, a druhou, když se rozhodnou o tom mluvit. Pokud jsou znásilněny bílým Němcem, žádné z ultralevicových bojechtivých feministek to nevadí, ba naopak. Když je ale znásilní migrant, je oheň na střeše. Je jim nadáváno do nacistek, rasistek, xenofobek, jejich znásilnění je zpochybňováno, a všude je vyhlašováno, že migranti za nic nemohou.
 
Právě z tohoto důvodu, z důvodu této společenské degenerace, nyní vzniklo hnutí 120
decibelů. Název „120 decibelů“ je odvozen od hlasitosti kapesního alarmu, který si pořizuje, čím dál tím více německých žen a dívek, aby byly v Německu v bezpečí.
 
Hnutí je navíc aktivní, nejen jako internetový fenomén, ale i v rámci akcí. Veřejných, které
upozorňují na sexuální násilí ze strany migrantů, tak i narušování ultralevičáckých politických exhibicí různých poboček MeToo. Přesně tak, jak to MeToo a jim podobní dělají konzervativcům. Hodně štěstí, holky, jen je nám líto, že k takovému probuzení byla nutná vlna sexuálního násilí a teroru, a to navíc, ještě se zdaleka neprobudila celá veřejnost. Uvidíme, kdy se probudí naše veřejnost, a kdy naše dívky přestanou být vítačkami migrantů, někde na hlaváku…
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 9.5.2018