26. čvc, 2020

DÁNSKO: Islamizace země zákonem od roku 1983

Poslankyně dánského parlamentu Folketinget, za stranu Nová Buržoazie, Mette Thiesen, shrnula, co vše se za posledních skoro 40 let odehrávlo v Dánsku, díky migračnímu zákonu z roku 1983...

Dánsko je malé země, s 5-6 miliony obyvatel. Země je decentralizovaná, což je sice společensky dobré, nicméně pro islamizaci skvělé. Takže postupně se rozšiřuje na mísních radnicích, školách, veřejných prostorech...Dánsko je tak na pokraji toho, že zmizí z map, tak jak ho známe během příštích 10 let...

V roce 1983 velká většina v dánském parlamentu schválila nový, škodlivý imigrační zákon, který otevřel dveře Dánska a umožnil proudit masám imigrantů.

Od té doby vidíme smutný výsledek. Mešity ve městech. Zvláštní práva jsou udělena muslimským náboženským komunitám.

Gangy imigrantů střílejí ze samopalů běžně na ulici. Policie, záchranáři se setkávají s násilím a vandalismem v No-Go zónách.

Máme dětské nevěsty. Ženy utlačuje muslimský šátek, který se stal běžným na školách a veřejných pracovištích.

Rostoucí počet mladých lidí s migračním původem chce, aby náboženské zákony byly postaveny nad sekulární. Velká většina imigrantů z muslimských zemí se domnívá, že kritizování islámu by mělo být nezákonné.

Politici rozdávají dánské pasy pro zločince a neintegrované cizince. V Nové Buržoazii používáme selský rozum a říkáme NE.

Protože bychom neměli povolit islamizaci Dánska. Musíme bojovat a odmítat jakýkoliv vliv, který se islám snaží získat v Dánsku.

Dánské občanství je velký dar, kterého si musíme vážit. Staráme se o Dánsko a bojujeme za jeho svobodu!

Autor: Mette Thiesen, Kodaň, Dánsko, 26.7.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/videos/2651714805149036/


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!