30. dub, 2021

FRANCIE: Marion Maréchal: Výzva generálů, je podle vlády nebezpečnější, co se děje ve městech

O výzvě generálů Francie proti islamizaci země...
 
„Beru na vědomí, že toto fórum (výzva generálů) vyvolává ve veřejné debatě a mezi ministry větší rozruch než nepokoje, které zažíváme už týdny v našich městech, je to stále překvapivé.“ řekla Marion Marechál v televizi BFMTV.
 
Marechál vyjádřila podporu a solidaritu výzvě generálů armády Francouzské republiky na penzi a jejich odhodlání bránit svobodu občanů, před nebezpečím islamizace.
 
„Kdybychom uvažovali jako vláda dnes, v letech 1933-1940, všichni vojáci, kteří v té době mluvili, a tím varovali před vyzbrojením Německa, by skončili před vojenskými soudy,“ řekla Marion Maréchal.
 
Vláda chce samozřejmě generály, plukovníky a vojáky, kteří se k výzvě přihlásili předat vojenské justici...
 
Francie hodlá potrestat skupinu generálů ve výslužbě a dalších vojáků, kteří prezidenta Emmanuela Macrona v otevřeném dopise vyzvali k obraně hodnot civilizace a varovali před islamismem, rozpadem Francie či občanskou válkou. Francouzský premiér Jean Castex výzvu odsoudil.
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 30.4.2021
 
Zdroj:
 
https://www.bfmtv.com/politique/front-national/tribune-de-militaires-pour-marion-marechal-il-ne-s-agit-pas-d-un-appel-a-l-insurrection_AV-202104290126.html
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!