3. říj, 2018

SVOBODNÁ ITÁLIE: Nadvláda srdceryvných podvodníků končí!

Věci se v Itálii konečně dávají do pohybu. Vláda Ligy & Hnutí pěti hvězd plní své sliby,
omezuje imigraci, posiluje obranu země a nyní se rozhodla zatočit i s pátou kolonou v Itálii samotné a tou jsou proimigrační politici...

A začalo se s nejhorším z nejhorších, starostou města Riace, ultralevicovým a extrémně liberálním politikem Domenicem Lucanou, který je podezřelý z podvodů v souvislosti s migranty, z organizování falešných svateb, které měli migrantům zajistit pobyt v Itálii a z rozkrádání peněz týkajících se pomoci v otázce migrantské krize.

Lucano jako starosta přivlekl do svého městečka Riace, které má 1,800 obyvatel na 450
migrantů. 1 migrant na 4 obyvatele. Italská finanční policie uvrhla Lucana do domácího vězení a nyní je vyšetřován. Prokurátor oznámil, že díky odposlechům byla odhalena minimálně jedna fingovaná svatba, ale nejspíše jich bude mnohem více. Jeden z nigerijských migrantů prohlásil, že Lucano rozhlašoval, že vzít si italského občana, respektive občanku, je jediná cesta pro migranty, jak zůstat v Itálii. Dále je viněn z falešných tendrů týkajících se sběru odpadu, který měl zajistit práci migrantům.

Levicoví liberálové už vyřvávají, že se Itálie mění z liberální demokracie na neliberální
autokracii, ale co jiného Itálii zbývá, když liberální demokracie ničí italský národ, stát a lid. Zatčení Domenica Lucana je příkladem všem vlasteneckým politikům, kteří odmítají nadále rozvracení svých zemí pátou kolonou, korupčníky a sluníčkářskými demagogy, a je varováním těm, kteří by dál chtěli s*át na hlavu svým lidem.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 3.10.2018