30. pro, 2017

SEVERNÍ EU CHALÍFÁT: ŠVÉDSKO: Oficiální svolení k pohlavnímu styku

Formulář svolení k vykonání pohlavního styku, vydaný na základě zákona „O vykonání pohlavního styku“ (36/2018 Sb.) vydaného Ministerstvem sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti Skandinávského multikulturního chalifátu a schváleného liberálně demokratickým parlamentem. 

Prosíme, abyste před vykonáním pohlavního aktu vyplnili následující řádky. Formulář následně vložte na webové stránky ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti. Do 96 hodin obdržíte vyrozumění o schválení či zamítnutí vykonání pohlavního aktu. Hodící se podtrhněte. V případě nezaslání formuláře budete obviněn ze znásilnění a odsouzen ke 12 letům vězení s možností chemické kastrace (netýká se sexuálních menšin, aktivních feministek a multikulturní komunity). Pozn. č. 1: vyplnění se nevztahuje na osoby pocházející z multikulturního prostředí. Pozn. č. 2: poplatek za vyřízení je ve výši 50 eur. 

Účastník. Jméno: Olaf Příjmení: Hendriksen

Pohlaví: muž – žena – transsexuální muž – transsexuální žena – genderfluid

Datum narození: 17. 7. 2002.

Místo narození: al-Malmö.

Přidělené bydliště: sektor 7, oblast vyhrazená pro domorodou menšinu.

Číslo občanského průkazu: 8879-1162-4771-892AC4.

Číslo pojišťovny: bez pojištění.

Zaměstnání: Přidělen na úklid veřejných záchodů.

Datum a čas vykonání pohlavního styku: 22. 1. 2025, od 19:00 do 20:30.

Účel pohlavního styku: Rozmnožení.

Typy pohlavního styku: anální sex – orální sex – „přirozený“ sex – doplňte vlastní do poznámky. 

Podpis (přiložte i otisk prstu): Olaf Hendriksen.

Odpověď ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti. Vaše žádost byla zamítnuta, protože ministerstvo sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti vyhodnotilo podle formuláře a podle centrálního archivu, že: 1. Jste bílý heterosexuální muž. 2. Již jste letos vykonal pohlavní styk. 3. Účel, který jste uvedl, je možné aplikovat pouze jednou za tři roky. 

Doporučení ministerstva sociální spravedlnosti, rovných příležitostí a genderové rovnosti: jako bílému heterosexuálnímu muži Vám doporučujeme vstoupit do Antisexuálního svazu domorodé populace. … 

Připadá Vám tohle jako zrůdná dystopie? Jako 1984? Vlastně to bude ještě horší. V 1984 šlo aspoň o rozmnožování populace, zatímco v této realitě, která brzy nastane ve Švédsku, půjde o opak. Švédská multikulturní a „feministická vláda“, jejíž ministryně se nechávají v Iránu a dalších zrůdných islámských režimech zahalovat, oznámila, že brzy bude uzákoněno, že před pohlavním stykem budou muset oba partneři dát výslovný souhlas. V opačném případě bude styk považován za znásilnění. Je jasné, že jde o další úmyslný hřebík do rakve švédské domorodé porodnosti, protože migranti na to brát zřetel nebudou. Dojde k odlidštění vztahů, oslabení společnosti, ještě většímu odcizení lidí, totalitní vlně strachu a neklidu, jejíž předzvěstí je kampaň „metoo,“ zatímco ve stejné době dochází v Jihoafrické republice, Somálsku, Egyptě, Saúdské Arábii, Kuvajtu, Eritrei, Indii a dalších podobných státech k hromadným znásilněním tisícovek žen. 

Mezi 70-90% žen v těchto zemích zažije, někdy během svého života znásilnění, či sexuální napadení. Afghánistán legalizoval znásilnění v rodině. S tím nikdo problém nemá.. K tomu horliví feministé a feministky tvrdošíjně mlčí, ignorují to a hledají kazy jen na evropské populaci. Tak dopadlo Švédsko po 70 letech socanské vlády! My tak nesmíme dopadnout! Je jen na nás, jestli se zítra realita změní v noční můru.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 30.12.2017