5. úno, 2018

SEVERNÍ EU CHALÍFÁT: DÁNSKO: METTE THIESEN: Ukončete multikulturní radikalismus!

Dánsko je stará země. Od časů Vikingů, Dannebrog nám spadl z nebe, následně přes křesťanství až do nedávna, my Danové jsme na naši zemi hrdí, jenže...

Fædreland (vlastenectví) je prý prežitek
Na to jsem narazila v nové učebnici pro 4.ročník základní školy. Učíme naše děti, že naše dějiny, historie, naše vítězství i prohry jsou naší minulostí. Učili jsme své děti o přátelství s jinými dány, aby se starali o svou zemi, aby ocenili přírodu, historii a dary naší země. Dnes je učíme pravý opak.

Musíme tento trend zvrátit
Abychom tento vývoj mohli zvrátit, musíme se samozřejmě zbavit konvencí, které blokují dánskou národní svrchovanost. Zároveň však musíme zajistit, aby budoucí generace byly vyučovány ve smyslu dánských dějin a kultuře. Že se naučí být součástí národního společenství, být pyšný na svou historii a na národní soudržnost, která váže dány dohromady.

Budoucnost Dánska
Abychom zachovali budoucnost Dánska, je nutné společné úsilí a boj, ke kterému bych chtěla přispět. Ukončete multikulturní radikalismus a řekněte "ano", národnímu vlastenectví a silné národní soudržnosti. Pouze tímto způsobem zachováme naše Dánsko!

Autor: Mette Thiesen, Hillerød, Dánsko, 5.2.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je parlamentním kandidátem strany v nadcházejících volbách do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU.

zdroj:

http://aarsskriftet-critique.dk/2018/02/danske-skoleboeger-farvel-til-faedrelandet/