12. čvc, 2018

DÁNSKO: Nová Buržoazie překonala v průzkumech vstup do Folketingu

Příští rok v červnu nás v Dánsku čekají parlamentní volby do Folketingu. Jediná strana, která jasně říká NE EU & Islámu je naše strana Nová Buržoazie Dánska, která v posledním průzkumu překročila hranici vstupu do parlamentu!

Strana Nye Borgerlige vznikla na podzim 2016 a zúčastnila se prozatím loňských komunálních voleb. V těch jsme získali několik zastupitelů, ale hlavní boj teprve přijde. Tím je náš Dánský parlament Folketing. V posledním průzkumu dánské TV2 již překročila hranici pro vstup do parlamentu a dnes má 3,4%. Pro vstup do Folketingu je potřeba přejít 2% hranici. Za necelé dva roky jsme tak z 0 přešli 3% hranici, která nám zajišťuje účast v našem parlamentu Folketing. Tam je potřeba být a tlačit naši vládu k tomu, aby jasně řešila problémy, které nám dělá ilegální imigrace, zastavila islamizaci země, a pokud to bude možné začala jednat o vystoupení Dánska z EU! Chceme Dánsko našich předků, ne multikulturní  a islámský stát! Uděláme pro to všechno! 

Autor: Mette Thiesen, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 12.7.2018

Mette Thiesen, je učitelka postgraduálního studia. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a je lídrem parlamentní kandidátky strany v nadcházejících volbách (červen 2019) do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

zdroj:

https://www.facebook.com/mette.thiesen/

https://nyeborgerlige.dk/