9. úno, 2019

DÁNSKO: Pernille Vermund: Bojovníci ISIS se nesmějí vrátit do Dánska!

"Dánsko může - možná - nejlépe sloužit k vrácení nebezpečných dánských bojovníků ISIS", říká ministr zahraničí Anders Samuelsen...

Rozhodně nesouhlasím!

"Dáni", kteří se přihlásili k Islámskému státu (ISIS), by nikdy neměli být do Dánska znovu vpuštěni. Protože pokud budou znovu vpuštěni do Dánska, nikdy se jich už nezbavíme. Se stávajícími pravidly budou bojovníci u nás nakonec "tolerováni". Poté, se z dánské věznice následně po dopravení k nám a odpykání mírných trestů, budou válečníci ISIS moci svobodně pohybovat, pokračovat v životě v Dánsku, předkládat své plány, získávat více příznivců pro svou zvrácenou ideologii a vést svatou válku proti původní dánské společnosti.

Nesmíme to nikdy přijmout!

Nemělo by to být ani zvažováno. Anders Samuelsen se omlouvá za to, že "mohou vlastně překročit hranice", i když politici nedovolí, aby se vrátili do Dánska. Ano, existuje riziko. Riziko však existuje jen proto, že vláda odmítá zavést efektivní hraniční kontrolu, abychom mohli sledovat, kdo vstupuje do naší země!

Politici by se měli soustředit na to, aby se hranice země dostala pod kontrolu, místo aby koketovali s myšlenkou návratu teroristů, jak říká ministr zahraničí. Je to naivní a neuvěřitelně riskantní. Tito lidé jsou "extrémně nebezpeční", jak přiznává sám Anders Samuelsen. Nesmíme do naší země zavírat extrémně nebezpečné lidi. Mohou zůstat, kde jsou, hlavně mimo území Dánska!

Autor: Pernille Vermund, Kodaň, Dánsko, TGM, Praha, ČR, 9.2.2019
 
Pernille Vermund, je předsedkyně za stranu Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 
 
Zdroj:

https://ekstrabladet.dk/opinionen/pernillevermund/de-skal-aldrig-til-danmark-igen/7506379