28. srp, 2019

DÁNSKO: Stop občanství lidem z řad ilegálních migrantů !

Nová Buržoazie Dánska je proti udělování občanství cizincům, kteří zvyšují kriminalitu a pocházejí z islámských zemí...

V Dánsku jsou mužští potomci imigrantů z Iráku, Afghánistánu a Turecka více než dvakrát spojeni s kriminalitou jako zločinci - ze Somálska dokonce třikrát. Celkově jde až o nárůst 25%, oproti běžné kriminalitě. 

Fakt je, že politici dávají občanství tisícům imigrantů, kteří jsou pod vlivem vlastní kultury, ve které jsou ženy pronásledovány, homosexuálové vražděni a kde jsou muslimové nadřazení nevěřícím - to je islámské právo pro všechny, a pronásledování bezvěrců, je už dále neúnosný.

Ze studií víme, že 65 % všech muslimů v Evropě věří, že náboženský zákon, je důležitější než demokraticky přijaté právní předpisy. V praxi to znamená, že dva ze tří muslimů v Evropě věří, že zákony země musí ustoupit, když se staví proti islámu.

Naše parlamentní strana Nová Buržoazie, tak požaduje absolutní stop, pro ilegální migranty, z řad muslimských zemí. A deportace těchto migrantů, kteří v Dánsku zvyšují kriminalitu a ohrožují naši kulturu a naše Dánsko !

Autor: TGM, Praha, ČR, 28.8.2019

Pernille Vermund je předsedkyně strany Nová Buržoazie Dánska. Prosazuje národní konzervativní program, vystupuje otevřeně proti Islámu a chce připravit Dánsko na odchod z EU. 

Mette Thiesen je učitelka. Je členkou městské rady Hillerød (za stranu Nová Buržoazie Dánska) a byla úspěšným lídrem parlamentní kandidátky strany ve volbách do parlamentu s názvem Folketing. Prosazuje národní konzervativní program a angažuje se v boji proti dánské unii učitelů, která podporuje multikulturalismus a islamizaci Dánska. Publikuje o základní škole, imigrační politice a EU. 

Zdroj: