18. pro, 2019

ŠVÉDSKO: Anti-Gréta

Trvalo to dlouho, a nejspíše i díky blokádě masmédií, ale je možné, že se podařilo najít anti-Grétu...
 
Osobu, která bude schopna vzdorovat ničivému vlivu misionářské Gréty, osobu, která může oslabit současný ultralevicový diskurs, pokud k tomu bude mít příležitost, prostředky, dostatečné zázemí, a pokud se podaří prorazit mediální blokádu.
 
Tou osobou je Izabella Nilsson Jarvandi. Dívka, která by klidně mohla být dávána do výstavní skříně radikálního levičáctví, pro svůj původ, je dnes větší vlastenkou, než většina Švédů. Izabella je dcerou švédské matky a íránského otce. Narodila se 25. listopadu 2003 Goteburgu, v jednom z nejznámějších multikulturních měst, a právě v této baště multikulturalismu vyrůstala v chudinském ghettu. Už na základní škole zažívala neúspěchy multikulturalismu, když byla v prostředí, kde se učitelé báli studentů, a kde docházelo k rozsáhlé segregaci, navzdory veškerým snahám multikulturalistů, včetně toho, že docházelo i k případům znásilnění, které učitelé ignorovali. Ze stejného důvodu. Strach ze studentů.
 
Izabella o Švédsku hovoří jako o zemi, která kdysi byla skvělá a velká, ale nyní selhala, kvůli neúspěchům politiků a špatné, či žádné integraci přistěhovalců. V březnu 2019 se vyslovila proti masové imigraci, genderové ideologii a globalismu, protože zasévají dezinformace a fakenews mezi švédskou mládež. O pár měsíců později veřejně podpořila vládu premiéra Viktora Orbána v Maďarsku a poskytla rozhovory italským novinářům na řadu těchto témat. V článku na „My Nation“, Izabella napsala, že Švédi možná neprotestují stejně jako Francouzi (sama Izabella byla účastnicí Žlutých vest), ale že by lidé měli být opatrní před rozzlobením synů a dcer Vikingů, kteří se připravují k rebelii. Sama Izabella se navíc hlásí k nordickému pohanství, i proto odkazuje na Vikingy.
 
S největší pravděpodobností nikdy neosloví monumentální zástupy lidí, jako se to daří Grétě, která má podporu nadnárodních elit, masmédií, sociálních médií a kulturních front napříč celým světem, ale je určitě důležité a dobré mít na své straně někoho s jejími hodnotami a v jejím unikátním postavení.
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.12.2019