22. pro, 2017

SEVERNÍ AMERIKA: USA: Rosie O´Donnell, aneb jak trumfnout doktora Ratha

Asi málokdo by si myslel, že se někomu podaří trumfnout milióny ve vínu, ale zdá se, že nyní se to skutečně povedlo a to, až ve Spojených státech amerických. Postarala se o to levicová lesbická aktivistka Rosie O´Donnell, která se „pokusila“ veřejně na twitteru uplatit dvojici senátorů, aby hlasovali proti Trumpově daňové reformě. Každému nabízeli dva milióny dolarů. Konkrétně šlo o Susan Collins z Maine a Jeffa Flake z Arizony.

Rosie tak učinila v úterý, před senátním hlasováním, ale nebylo jí to nic platné. Oba senátoři hlasovali pro reformu, načež Rosie obvinila Susan Collinsovou, že všechny zradila jako matka, babička, sestra, dcera atd., prostě jí vyčetla, že i když je žena, tak se nechová jako *****, ale stejně si tím dost zavařila. Nezapomněla navíc emocionálně vydírat a sdílela fotografii Susan Collinsové z narozenin jejího otce i s rodinou.

Ukázalo se, že co udělala je nejspíše nelegální a bude to vyšetřované, jako pokus o ovlivňování a uplácení. Výsledkem tohoto jejího počínání může být pokuta ve výši 12 miliónů dolarů a 15 let vězení, společně s doživotním zákazem kandidovat do jakékoliv funkce. Rosie O´Donnell si určitě jako stará komediantka užije svých pár minut slávy a potom možná i pár let ve vězení.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 22.12.2017