PETR BYSTROŇ (AfD)

14. dub, 2021
Víkendový sjezd AfD v Drážďanech komentoval poslanec za AfD Petr Bystroň...
 
Odchod Německa z Evropské unie, přísná imigrační pravidla i stop nošení roušek a respirátorů. Německá Alternativa pro Německo o víkendu schválila program pro zářijové volby.
 
Petr Bystroň o šancích AfD ve volbách do Bundestagu (26. září 2021) a do místních zemských sněmů, konaných v létě...
 
„V Sasku-Anhaltsku jsme za CDU druhou nejsilnější stranou a rozdíl se neustále zmenšuje. V Sasku už v aktuálních průzkumech nejsilnější stranou jsme. Při volbách do Bundestagu demoskopové (výzkumníci veřejného mínění) očekávají u AfD přibližně stejný výsledek jako minule (13 %), ale pnutí ve společnosti je momentálně velmi silné a do září se toho může ještě hodně změnit,“ komentoval pro Seznam Zprávy situaci AfD její poslanec ve Spolkovém sněmu Petr Bystroň.
 

Úřad na ochranu ústavy (BfV), chtěl zařadit AfD na seznam extremistů. Platnost zařazení AfD na seznam ale pozastavil správní soud v Kolíně nad Rýnem, a AfD tak zaznamenala dílčí úspěch. I tak šla ale do dvou březnových zemských voleb s „cejchem“ úředně potvrzeného extremismu.Poslanec Bystroň vidí v krocích BfV účelové poškozování opozice na politickou zakázku vlády.

V devadesátých letech již takto zlikvidovala opoziční stranu Die Republikaner. To se jí s námi ale nepodaří. Jsme nejsilnější opozicí a nejúspěšnější nově založenou stranou od konce druhé světové války. Jsme ve všech zemských parlamentech, v Bundestagu i v Evropském parlamentu. Odtud nás takovými triky nedostanou,“ napsal redakci bavorský politik AfD Petr Bystroň.

Autor: TGM, Praha, ČR, 14.4.2021

Zdroj:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/afd-chce-normalni-nemecko-a-dexit-ve-strane-plati-docasne-primeri-150343

http://www.novaburzoazie.com/437515542/7021877/posting/n%C4%9Bmecko-deutschland-aber-normal


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

9. lis, 2020

Chaos a nejistota po amerických prezidentských volbách...

ARD & CNN zvolily za prezidenta Joe Bidena (nebo Kamalu Harris). Donald Trump naproti tomu hovoří o volebních podvodech a žaluje volby mimo jiné v Nevadě, Wisconsinu, Michiganu, Pensylvánii a Gruzii. Mluvili jsme se zahraničním politikem AfD Petrem Bystroněm o volbách a o tom, jak to bude pokračovat nyní.

PI-NEWS: Pane Bystroň, co se děje v USA?

Petr Bystroň: Drama! Jde o dramatické hlasovací rozhodnutí v prezidentských volbách, které se vyznačuje pochybnostmi o zákonnosti některých volebních procesů.

Jak se to stalo?

Donald Trump měl ve volební noci rozhodující náskok ve státech Georgia, Severní Karolína, Pensylvánie, Wisconsin a Michigan. V té době vypadal jako jistý vítěz. Pak se v některých státech počet náhle zastavil. Poté - zejména v městských pevnostech demokratů, jako je Detroit, Filadelfie a Atlanta - se objevilo nových, několik set tisíc hlasů pro Joe Bidena. Tým Trumpa zde tuší podvody a požaduje přepočítávání. Vidíme, že Trumpovi volební pozorovatelé nebyli vpuštěni v "demokratických" městech Detroit, Milwaukee a Philadelphia. To však jen zvyšuje nedůvěru a podporuje obvinění z manipulace.

Německá média tvrdí, že Trump chce zabránit spočítání všech hlasů.

Mainstreamová média upustila od zdání objektivního zpravodajství v těchto volbách a otevřeně se postavila pro Joe Bidena. Stejně to bylo s Hillary Clintonovou. A pak se to táhlo Trumpovým prezidentováním celé čtyři roky. Člověk si jen vzpomene na nevýslovně pomlouvačné hlavní obálky Spiegela s Donaldem Trumpem a porovná je s oslavujícími propagandistickými fotografiemi, s nimiž vytvářeli titulní stránky s Obamou. Jak volby proběhly? Například v Detroitu se hlasy pro Joe Bidena objevovali tři dny po volbách, republikánští volební pozorovatelé byli vyhozeni. Trumpov tým proto žaloval, aby bylo sčítání zastaveno, dokud nebudou znovu přijati pozorovatelé republikánských voleb, aby alespoň počítání proběhlo pod spravedlivým dohledem. V našich mainstreamových médiích bylo toto prodáváno německému divákovi jako „Trump chce zastavit počítání“. Toto je opět typická „částečná pravda“, jak ji často známe z veřejnoprávních médií.

Pozorovatelé voleb OBSE však prohlásili, že je vše v pořádku.

Odpověď je jednoduchá: pozorovatelé OBSE byli přítomni pouze u vybraných volebních místností. A nenašli v nich žádné porušení. Můj kolega Paul Podolay byl také na místě jako pozorovatel OBSE za AfD. Také řekl, že ve volební místnosti je všechno v pořádku. Ale to neříká nic o volebních místnostech, kde nebyli žádní pozorovatelé OBSE.

Jak to bude pokračovat

Donald Trump dal jasně najevo, že demokraté se snaží volby ukrást. Bude s tím bojovat všemi legálními prostředky. V zásadě jde jen o několik notoricky zkorumpovaných, demokraticky spravovaných měst, kde se zdá, že převládají podmínky jako v banánové republice. Pokud se spočítají pouze legální hlasy, vyhrál Donald Trump, říká prezident. Naštěstí to není nemožné, například na Floridě v roce 2018, při volbách, v polovině období došlo k takovým machinacím a Trumpovi právníci a volební pozorovatelé jsou na to připraveni. Pokud se demokraté skutečně pokusili ukrást volby, bude to mít dlouhé soudní důsledky.Nakonec Nejvyšší soud nebude rozhodovat několik týdnů, do té doby se může stát cokoli. Doufám, že americká demokracie zvítězí.

Jaké ponaučení si z toho berete pro Německo?

Zažíváme, že levicová infiltrace státu a tisku v mnoha západních zemích pokročila tak daleko, že může ovlivnit i ty nejmocnější politiky na světě. Všichni jsme to zažili na příkladu Rakouska, Maďarska, Polska, Francie, Itálie, Velké Británie a Izraele. To mě velmi znepokojuje nad spolkovými volbami v příštím roce u nás v Německu. V roce 2013 profesor Jochen Renz zjistil volební podvody v Německu a zveřejnil je ve vědecké studii. Došel k závěru, že volební výsledky jsou znovu a znovu manipulovány, že tyto padělání jsou vědecky významné a že jsou vždy v neprospěch AfD. A to je „pouze“ volební podvod v den voleb. Podle mého názoru k mnohem horšímu volebnímu podvodu dochází před přípravou vlivu veřejnoprávních médií. Existuje přímá souvislost mezi růstem Zelených v anketách a skutečností, že jejich vůdci Habeck a Baerbock byli nejvíce zvanými hosty politických talk show. Pozvánky v tomto rozsahu nebyly ospravedlněny, zejména u veřejnoprávních vysílacích společností - Zelení jsou nejmenší parlamentní skupinou v Parlamentu!

Jak to můžete změnit?

Jednou šancí by bylo, že provozovatelé vysílání se reformují zevnitř a změní své zpravodajství tak, aby bylo objektivnější. Ale když vidíte, že více než 90 procent dobrovolníků na ARD / ZDF by hlasovalo pro červeno-červeno-zelenou, zbývá už jen zásadní reforma celého systému. Už roky požaduji zrušení financování veřejnoprávního vysílání prostřednictvím povinných poplatků.

Díky za toto hodnocení.

S radostí.

Autor: PI-NEWS.net, Petr Bystroň, Německo, 9.11.2020

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2020/11/petr-bystron-die-trump-biden-schlacht-wird-vor-gericht-entschieden/


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

18. říj, 2020

V Berlíně se ve spolkovém sněmu uskutečnila II. konference nezávislých médií & blogerů...

Pod záštitou strany AfD, se konala již II.konference. Vystoupila na ní řada řečníků. Tématy byla ilegální migrace, koronavirus, klima a manipulace mainstream médií...Akce se účastnili nezávislí novináři a blogeři z Německa, Rakouska, USA, Česka...Za česko se účastnili autoři webu Nová Buržoazie (Ladislav Větvička a Tomáš Měšťan)...

Autor: TGM, Berlin, Německo, 18.10.2020

16. zář, 2020

Zeptejte se rodičů tisíců znásilněných děvčat, radí poslanec Bundestagu Bystroň...

Proč si ti doktoři a fyzikové musejí dodělávat maturitu?
 
„Zvládli jsme to? Nejlepší by bylo položit tuto otázku otcům a matkám tisícům znásilněných děvčat a rodičům obětí, které pozabíjeli tito migranti,“ reaguje na dnes už legendární slova Merkelové „Zvládneme to“, od kterých uběhlo právě pět let, poslanec německého Bundestagu za Alternativu pro Německo (AFD) Petr Bystroň. Vyjádřil se i k nedávným demonstracím souvisejícím s opatřením proti koronaviru a nevynechal ani otravu Navalného. Ohledně návštěvy předsedy senátu ČR Miloše Vystrčila na Tchaj-wanu rázně říká: „To je klasická Havlovina. Politické gesto nad zájmy státu a obyvatelstva“.

„Zvládneme to“, pronesla v začátcích takzvané uprchlické krize Angela Merkelová. Od tohoto jejího vyjádření uplynulo pět let. Jak tedy situaci kolem migrantů Německo zvládlo a zvládá?

Nejlepší by bylo, kdybyste tuto otázku položil otcům a matkám tisíců znásilněných děvčat a rodičům obětí, které ubodali a jinak pozabíjeli migranti, kteří by zde vůbec nebyli, kdyby je Merkelová nepustila do země v rozporu s tehdy platnými zákony.

Jaké největší problémy zatím muselo Německo v souvislosti s těmito migranty řešit?

Těch problémů je celá řada. Týká se osob, které byly socializovány v úplně jiných sociálních strukturách, než je známe v Evropě, často vyrostli v zemích, kde antisemitismus je téměř státní doktrínou, kde ženy musí chodit zahalené od hlavy až k patě a když to nedělají, muži mají právo je bít, kde se homosexualita trestá ukamenováním atd.

A když si vezmeme, že se během těch let Německo stalo několikrát cílem teroristických útoků, pod které se „podepsali“ právě i ti, kteří v průběhu uprchlické krize do země přišli, jak na toto místní lidé reagovali a reagují?

Ty reakce jsou vždy stejné: Lidé z blízkého okolí atentátu či znásilnění nebo vraždy jsou naštvaní, osobně se jich to dotkne a často svůj protest proti té politice, která to zavinila, artikulují tím, že protestují na ulici. Zkrátka jdou demonstrovat.

Národní fronta z SPD, Zelených, komunistů, odborů a církví nahlásí na stejnou dobu protidemonstraci s argumentem, že demonstrují proti nenávisti.

Sama kancléřka má prý ale pocit, že toho Německo za těch pět let „zvládlo opravdu hodně“. Zmiňuje například migranty, kteří v Německu už složili maturitu a přihlásili se na vysokou školu… Dá se tedy přiznat nějaký úspěch?

Jasně, je super, když tady někdo udělá maturitu. Smekám před každým, kdo to jako cizinec dokáže. Vím, o čem mluvím, sám jsem přišel do Německa v 15 letech, musel jsem se během dvou let doučit němčinu i angličtinu a paralelně stíhat látku všech ostatních předmětů. Není to jednoduché a smekám před každým, kdo to dokáže.

Ale nám paní kancléřka v roce 2015 říkala, že k nám putují samí atomoví fyzici a lékaři s diplomem ze Sorbony. Takže jsem teď trochu znejistěn tím, proč si dělají u nás maturitu.

Na první pohled to ovšem vypadá, že poměrně značná část Němců je s politikou Angely Merkelové spokojena. Nebo jak jinak si vysvětlit, že je stále na pozici kancléřky?

A co jiného chcete očekávat v systému, ve kterém je opozice systematicky potlačována, kde veškerá kritika poměrů je zdiskreditována jako pravicový extremismus a kde jsou lidi propouštěni z práce, když se angažují v největší opoziční straně?
 
Odbočíme-li od migrantů, v minulých dnech se v Německu konaly velké demonstrace v souvislosti s opatřeními proti koronaviru. Mnohá média označila demonstrace za krajně pravicové. Bylo to tak? A jak hodnotíte přístup policie a politiků napříč politickým spektrem?

Ano, bylo to tak, německá média se takto snažila demonstrace zdiskreditovat. Navíc psala, že tam bylo maximálně 30 000 účastníků, aby vše marginalizovala. Už holandská média psala o 80 000 až 100 000 účastnících. Organizátoři sami hovořili o 1,2 milionu. No a co se složení týká – normální průřez společností.

Teď trošku z jiného soudku. Ruský opoziční politik Navalnyj byl podle německé vlády otráven novičokem. Berlín prý požaduje od Moskvy neodkladné vysvětlení. Co vy si o celém tom případě myslíte a jak moc to podle vás může poškodit vztahy mezi Ruskem a Německem?

Vše jede jako podle šablony. Ruská vláda je masivně kritizována stejnými lidmi jako tehdy se Skripalem. Myslím, že cílem je zhatit projekt Nord Stream 2.

Na závěr ještě jedna otázka. Předseda Senátu ČR Miloš Vystrčil se rozhodl navštívit Tchaj-wan, což vyvolalo velmi negativní reakci ze strany Číny. Německo či Francie se ovšem českého politika zastalo, reakci Číny považují za nepřiměřenou. Někteří čeští politici ale s touto cestou Miloše Vystrčila nesouhlasí. Konkrétně bývalý prezident Václav Klaus ji označil za „klukovinu“ a „nezodpovědnost“.  Co si o této akci předsedy českého Senátu myslíte vy?

To je klasická Havlovina. Politické gesto nad zájmy státu a obyvatelstva. Samozřejmě že to způsobí iritace v Číně, které bude muset následně česká diplomacie pracně žehlit.

Autor: Parlamentnilisty.cz, Praha, ČR, 16.9.2020

Zdroj:
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
8. zář, 2020
Poslanec Bundestagu za AfD, Petr Bystroň se v Londýně sešel s anglickým aktivistou Tommy Robinsonem...
 
Oba dva apelují na amerického prezidenta D.J.Trumpa, aby omilostnil Juliana Assange!
 
Bystroň je člen zahraničního výboru Bundestagu a předseda výboru za AfD. Jeho cestu do Londýna však zahraniční výbor neschválil. Bystroň i přesto do Londýna odjel podpořit Robinsona i Asange. Ten teď čelí procesu, kdy soud rozhoduje o jeho vydání do USA. Je stále v samovazbě a jeho zdravotní stav je velice špatný...
 
Assange je „politický vězeň,“ řekl Robinson. „Není správné, co mu udělali. Je to psychologické mučení.
 
"Nechci si představit, co to s ním z dlouhodobého hlediska udělá." 

Autor: TGM, Praha, ČR, 8.9.2020

Zdroj:

https://www.journalistenwatch.com/2020/09/07/tommy-robinson-donald/


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!