29. kvě, 2018

PETR BYSTROŇ: Azyl pro Tommyho Robinsona!

Poslanec německého Bundestagu Petr Bystroň (AfD) nabízí azyl nezávislému novináři Tommy Robinsonovi, kterého zavřela britská justice, za jeho zprávy o gangu islámských pedofilů , které v Británii kryjí nejvyšší místa...
 
Podle článku 16a základního zákona mají politicky pronásledované osoby nárok na azyl. Podle odstavce 2, nemůže se spoléhat, „kdo vstoupí z jiného členského státu Evropských společenství nebo z jiných třetích zemí, ve kterých zajistil uplatnění Úmluvy o právním postavení uprchlíků a Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod.“
 
Článek se nikdy nepovažoval za ospravedlnění globální migrace do západních sociálních systémů, protože se nyní používá chybně, ale byl myšlen jako ochrana zvláště pronásledovaných skupin nebo jednotlivců.
 
Zní to absurdně: Po celá léta, „utíká“ celý svět do Británie. V Calais čeká tisíce převážně muslimských mužů z Afriky na příležitost vstoupit nelegálně přes kanál La Manche do Anglie - a Brit je zatčen ve své vlastní zemi, protože kritizuje přistěhovaleckou politiku britské vlády - a nyní je mu v Německu nabídnut azyl.
 
Ale záležitost má velmi vážné důvody. Robinson je vystaven masivním hrozbám smrti, byl několikrát napaden na ulici, radikální levicí, i muslimy.
 
Spojené království vystoupilo z EU a Merkelová arbitrážně zrušila pravidlo třetí země pro celý svět. Tak proč by očividně politicky uvězněný Robinson neměl mít v Německu žádnou ochranu? Návrh Bystroně však jasně vypovídá o absurditě celé situace politického konfliktu.
 
“Máme dva body. Prvním je, že není jen politicky pronásledovanou osobou, ale nyní se stal i politickým vězněm, což je vyšší úroveň. Druhý bod je, jak všichni víme, že je ohrožen na životě. Bude ve věznici, kde je 80 procent muslimů. A tak jsme přemýšleli, jak můžeme pomoci.
 
“Všimli jsme si, že je proti tomu (uvěznění) v Evropě mnoho opozice. Tak jsme si řekli, společnost reaguje, ale transparenty a samolepky nestačí, potřebujeme něco opravdového.”
 
“Pro mě jde o odklon od práva, odklon od evropského dědictví,” říká a dodává: “Ve skutečnosti se se současnou EU vracíme zpět do 80.let a konce komunismu.
 

“Potkal jsem mnoho lidí ať už z východního Německa nebo bývalého Československa nebo Maďarska či Sovětského svazu. Všichni tito lidé, co zažili konečnou fázi komunismu v 80.letech a nyní zde žijí, tvrdí, že atmosféra je stejná.”

“Pokud kritizujete systém, jste pronásledováni způsobem, který je příšerný. Lidé v Německu přicházejí o práci. Přicházejí o své domovy, bankovní účty, společenské prostředí. Čelíme skutečně nebezpečné situaci, kvůli které tak často píšu na Facebook, že 1984 je dnes.”

V Anglii se začínají projevovat nejhorší účinky rostoucí islamizace. Islámští kritici jsou zatčeni a uzavřeni, zatímco islámské gangy násilníků můžou organizovaně zneužívat ženy, dívky, chlapce a děti před očima úřadů po celá léta, ty nemají v úmyslu zveřejnit to, co je pravdivé a reálné.
 
Autor: PI-NEWS.NET, Německo, TGM, Praha, ČR, 29.5.2018
 
Zdroj:

http://www.pi-news.net/2018/05/petr-bystron-asyl-fuer-tommy-robinson/

http://www.breitbart.com/london/2018/05/29/german-populist-mp-wants-grant-tommy-robinson-asylum/amp/