27. čvc, 2018

PETR BYSTROŇ: Azyl pro "Bílé přilby"? Proč ne pro Assange nebo Tommy Robinsona

Rozhodnutí Německa přijmout členy kontroverzní skupiny Bílé přilby vyvolalo pobouření mezi zákonodárci, někteří z nich nyní požadují odpověď na to, proč vláda nenabízí, že místo toho přijme Juliana Assanga nebo Tommyho Robinsona...

"Bílé helmy" jsou kontroverzní skupinou propagandistických filmařů v Sýrii, obviněných z toho, že jsou spojeni s radikálními islámistickými skupinami.
 

V reakci na německého ministra vnitra Horsta Seehofera, který oznámil, že udělí azyl osmi členům bílých přileb a jejich rodinám, poslanec Alternativy pro Německo Petr Bystroň uvedl, že je přesvědčen, že by měli nabídnout azyl Tommymu Robinsonovi místo radikálním Islámistům.

"Spojení mezi bílými helmami a Al-Káidou / Al Nusrou je dobře zdokumentováno. Bílé přilby jsou proslulé produkcí Fake News a inscenovaním videozáznamů, které německá hlavní média pak vysílají jako důkazy, například o údajném útoku chemických zbraní ve východní Ghoutě. Jejich přátelé v německých médiích nyní zajišťují, že jejich radikální islámští spojenci v Sýrii získají v Německu azyl, zatímco opravdový politický vězeň jako je Tommy Robinson je stále ve vězení, " řekl Bystroň The Gateway Pundit.

Petr Bystroň je člen strany Alternativa pro Německo (AfD). Je předsedou ve Výboru pro zahraniční politiku německého Spolkového sněmu / Bundestagu. V roce 1987 odešel do Německa jako politický uprchlík z někdejšího komunistického Československa. Vstoupil do AfD v roce 2013. Byl předsedou AfD Bayern, pro stát Bavorsko v letech 2015-2018. V současné době je jedním z deseti nejpopulárnějších německých politiků na sociálních sítích.

Autor: Petr Bystroň, Německo, TGM, Praha, 27.7.2018

Zdroj:

https://www.youtube.com/watch?v=Xc2SyTIm8oM

https://www.thegatewaypundit.com/2018/07/germany-to-offer-asylum-to-white-helmets-outraged-mps-ask-why-not-julian-assange-or-tommy-robinson/