25. srp, 2018

PETR BYSTROŇ: Německá vláda financuje promigrantskou lobby 100 milióny euro ročně

Německá vláda financuje ze státního rozpočtu masivně organizace, jež se zabývají podporou migrace. Většina prostředků je vydávána přes ministerstva, která jsou obsazena sociální demokracií. Velký podíl prostředků je řízen dokonce přímo z kancléřství. Tyto praktiky odporují výroku soudního dvora ze 7. 11. 2015.

 

Statistiku o vládní finanční podpoře si za stranu AfD vyžádal Petr Bystroň.Výdaje německé vlády na neziskové organizace zabývající se migrací činily v roce 2017 celkem 104.263.871,49 €, v roce 2018 doposud 54.507.994,41 euro. 

K podporovaným neziskovkám patří např. „Rada pro migraci“ nebo „Nový německý medienmacher“. Tyto obě organizace jsou cíleny převážně na německá média a jejich úkolem je podporovat migraci a vystupovat proti konzervativním politikům. Obě neziskovky jsou podporovány přímo úřadem kancléřky a úzce spolupracují s nadací Amadeu-Antonio-Stiftung vedené Ex-Stasi-agentkou Annettou Kahane a s Open Society Foundations, podporovaným kontraverzním mecenášem Georgem Sorosem.
Pod záštitou promigrantských organizací jsou financovány i akce Antify, jež propaguje otevřený boj proti AfD.

Peníze daňových poplatníků proudí též do islámských lobbyistických organizací jako např. „DitiB“,  „Zentralrat der Muslime in Deutschland“,  „Türkische Gemeinde in Deutschland“ a ostatní. Jedná se vesměs o turecké protižidovsky a protihomosexuálně orientované organizace, které se nikdy nedistancovaly od výzev k likvidaci nemuslimské populace.

Podporovány jsou i neziskovky sbírající africké migranty na Středozemním moři. Sem patří např. organizace Save the Children e.V. , jež byla v roce 2017 financována sumou 330.000 € z fondu ministerstva pro rodinu. Za zmínku stojí, že tato neziskovka financovala „záchranářské akce“ s lodí Vos Hestia. Jeden z posádky se vyjádřil v rozhovoru pro italské „Quotidiano.net“:

„Nikdy jsme nezachraňovali někoho, jež by byl v nebezpečí života. Zde se jedná pouze o kšeft“.

„Tyto praktiky odporují základním právům parlamentární demokracie, jak jsou uvedena v Ústavě“, říká Petr Bystroň. Ústavní soud určil, že vládní orgány nesmějí působit ve prospěch nebo naopak v neprospěch určité strany.

„Když vidíme tato čísla, nemůžeme se divit , že jsme na všech kanálech bombardováni proasylantskou propagandou. Sociální demokracie zneužívá své postavení ve vládě pro svou levicovou politiku. Z peněz daňových poplatníků financuje síť organizací, jež sledují své politické cíle a současně potlačují opozici. Vláda musí okamžitě skončit s těmito Ústavě odporujícími praktikami“, požaduje Bystroň. 

Autor: Petr Bystroň, poslanec za AfD v německém Bundestagu, překlad Zajíc, 25.8.2018

Zdroj:

https://www.hessen-depesche.de/politik/petr-bystron-afd-bundesregierung-finanziert-migrationslobby-mit-100-millionen-euro-im-jahr.html