29. říj, 2018

PETR BYSTROŇ: Bolsonaro zvítězil i přes jeho masivní hanobení

Předseda Výboru pro zahraniční věci v Bundestagu Petr Bystroň (AfD) poblahopřál k vítězství nově zvolenému Brazilskému prezidentovi Jair Bolsonarovi...

"Jair Bolsonaro je svobodný konzervativní politik, který se chystá bojovat proti levicové korupci a obnovit lidem bezpečnost a prosperitu. Podobně jako AfD byl napadán ze všech stran, protože jako outsider odhaloval chyby systému.

Volební vítězství je o to víc působivé, že bylo dosaženo proti obrovskému tlaku ze strany společnosti a médií. Bolsonaro byl upřímný v médiích. Twitter, Facebook, WhatsApp jej blokovali za údajné Fake News, aniž by měli relevantní důkaz.

Německé média také opět ukázali jednostrannost. Bolsonara například napadala levicová parta poslanců, a dělali z něj násilníka, přitom on se jen bránil útokům, jak verbálním tak fyzickým. To, že se levicoví extrémisté pokusili zabít Jaira Bolsonara během volební kampaně, však v médiích bylo minimálně.

Konzervativní revoluce tak zasáhla Jižní Ameriku. Země jako Argentina a Chile se dívají na Brazílii s nadějí, že zachrání kontinent proti katastrofální vlně uprchlíků, která se valí ze socialistické Venezuely do všech sousedních zemí. Bolsonarova sociální liberální strana (PSL) je nyní v kontaktu se všemi novými konzervativními stranami v USA a Evropě. Těšíme se na spolupráci. "

Autor: Petr Bystroň, Berlín, Německo, TGM, Praha, ČR, 29.10.2018

Zdroj:

https://www.afdbundestag.de/bystron-bolsonaro-erringt-sieg-trotz-massiver-diffamierung/