30. říj, 2018

PETR BYSTROŇ: Merkelová měla odstoupit už dávno

Petr Bystroň reaguje na plán Angely Merkelové, která chce skončit jako kancléřka v roce 2021...

V pondělí Merkelová na tiskové konferenci v Berlíně oznámila, že po skončení mandátu nebude hledat žádný další politický post. Merkelová také oznámila, že nebude kandidovat na vůdce strany CDU v prosinci, což je místo, které zastává od roku 2000.

"Angela Merkelová měla odstoupit po dramatických ztrátách své strany ve federálních volbách na podzim v roce 2017, kdy konzervativní voliči opustili svou bývalou konzervativní stranu CDU/CSU a ve velkém houfu hlasovali pro AfD, přestože všechny mainstream strany a všechna média nás běžně démonizovala, stejně jako ve volbách  prezidenta Trumpa v USA, "řekl Bystroň.

Bystroň dodal, že "poté, co po celý rok dramaticky upadá v místních volbách, začala si pomalu uvědomovat si, že hra končí."

"Merkelová poškodila Německo & Evropu víc, než by to někdo považoval za možné před pouhými čtyřmi lety. Právě minulý týden jsme zjistili, že osmnáctiletá dívka byla 13. října ve Freiburgu znásilněna až patnácti údajně syrskými uprchlíky - lidmi, kteří zde byli nelegálně, měli záznam o trestních činech a nikdy neměli být propuštěni. Kolik dalších mladých žen bude mít zničený život nebo dokonce skončit násilně ukončený, dokud Angela Merkel konečně opustí svůj post kancléřky? "Zeptal se Bystroň.

Oznámení Merkelové je pravděpodobně kvůli snižující se popularitě CDU, jelikož voliči se odklánějí ke stranám, jako je AfD.

"Podle výsledků přišla CDU s Merkelovou o 11 procentních bodů a spadla na 27% v nedělních volbách v centrálním státě Hesensko. To byl nejhorší výsledek CDU ve státě Hesensko od roku 1966, "uvádí BBC.

Autor: www.thegatewaypundit.com, Petr Bystroň, USA, Německo, TGM, Praha, ČR, 30.10.2018

Zdroj:

https://www.thegatewaypundit.com/2018/10/exclusive-alternative-for-germany-mp-petr-bystron-responds-to-angela-merkels-plan-to-step-down-in-2021/