3. čvc, 2019

PETR BYSTROŇ: Varoval jsem Česko !

Před třemi lety jsem před ilegální migrací varoval Česko !
 
Zde je rozhovor se mnou pro časopis Reflex z roku 2016, v něm jsem varoval před ilegální migrací, která s sebou nese atentáty, znásilňování, právo šaria a nesčetné lidské tragedie. V Německu se situace od té doby jen zhoršuje, znasilňování a kriminálních činů spojených s migrací neustále přibývá. Policie, mainstream media i vláda se to snaží bagatelizovat, některé případy i tajit. Neziskovky vozí neustále migranty. V Česku, už první jasný příklad znásilnění mladistvé, muslimským ilegálním migrantem z Afriky, který přišel od nás z Německa nastal. V Itálii se k moci dostal Matteo Salvini, který se snaží migraci potírat a zavřel přístavy, ale na případu německé pašeračky Caroly Racketeové, která je obyčejný zločinec, která měla dost času, aby vzala migranty do bezpečného přístavu do Afriky a dokonce i do Holandska - do země, pod jejíž vlajkou pluje! Je vidět, že se bojuje jako v zákopové válce, doslova o každý metr...
 
Do roka bude atentát v Česku, říká německý politik českého původu Petr Bystroň
 
Petr Bystroň (44) patří v Německu k nejznámějším politikům nové protestní politické strany Alternativa pro Německo (AfD), která kritizuje vládní migrační politiku kancléřky Merkelové a současně ambice vytvořit z Evropské unie superstát.

Petr Bystroň utekl s rodiči před osmadvaceti lety z komunistického Československa. Hned na počátku se místo radosti ze svobodného života dostavilo obrovské zklamání: "Chtěli jsme s poprat s osudem, a něco dokázat. Jenže na to systém v Německu není připravený."

S celou rodinou byli umístěni do lágru, kde dostávali jídlo a ošacení a kde dvanáct měsíců bezcílně vegetovali při čekání na rozhodnutí o azylu.

"Pracovat nám výslovně zakázali a stejně to funguje i dnes. Nejde o to, uprchlíky co nejrychleji postavit na vlastní nohy, ale pokud možno co nejdéle o ně pečovat. Je to miliardový byznys," řekl v rozhovoru pro Reflex Petr Bystroň, v současnosti šéf bavorské zemské organizace AfD.

Co říkáte tiskové konferenci kancléřky Merkelové z minulého čtvrtka, která představila nový uprchlický plán a znovu zopakovala: Zvládneme to.

Díky tomu, že nikdo nikdy nedefinoval, co se má zvládnout, kancléřka Merkelová může tuhle prázdnou frázi omílat donekonečna. Momentálně se uvádí, že jsme zvládli všechny organizovaně ubytovat a nakrmit. To je samozřejmě pro ty výše uvedené skupiny velmi uspokojivý výsledek. Myslím, že Merkelová sleduje zcela jiný cíl. Je jím vytvoření poptávky po celoevropských strukturách. Už léta pozorujeme snahy o vytvoření evropského superstátu. Jeho problém je, že jej nikdo nepotřebuje. Dokud se dají všechny problémy vyřešit v rámci národních států, ani jej nikdo nebude chtít. Takže je třeba mít nějaký problém, jenž se dá vyřešit zdánlivě jen celoevropsky.

Vy dlouhodobě varujete před tím, aby Česko nepodléhalo tlaku Německa a nepřijímalo povinné uprchlické kvóty. Myslíte tím tohle celoevropské řešení?

No jistě. Pokud nechcete mít v Česku atentáty, žádné muslimské migranty nepřijímejte. Jsou mezi nimi tikající bomby. Sama Merkelová na té vámi zmiňované tiskovce přiznala, že Islámský stát zneužívá migračního proudu k tomu, propašovat do Evropy teroristy.

Sobotkova vláda zatím tvrdí, že kvóty odmítá.

Opak je pravdou. Sobotka servilně plní, co po něm Berlín chce. Celá česká vláda skáče, jak kancléřka Merkelová píská, to je víc patrné z Berlína než z Prahy. Jenom se to snaží celou dobu zastírat, protože jsou si vědomi, že to voliči nechtějí. Ostatně Sobotka to všechno přiznal v rozhovoru pro rakouský deník Der Standard. Divím se, proč se tomu v Česku společnost nebrání. V těchto dnech vám tam přivezou prvních osmdesát migrantů, do roka jich budete mít přes dva tisíce. Příští rok pak můžete počítat s prvním atentátem. Na co čekáte?

Autor: Petr Bystroň, Reflex, TGM, Praha, ČR, 3.7.2019

Zdroj:

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/73177/do-roka-bude-atentat-v-cesku-rika-nemecky-politik-ceskeho-puvodu-petr-bystron.html