30. lis, 2019

PETR BYSTROŇ: "Kandiduji do vedení AfD"

Petr Bystroň oznámil svou kandidaturu do vedení AfD. Poslanec Bundestagu je jedním z nejznámějších politiků AfD...

Bystroň je jedním ze zakládajících členů AfD. V letech 2013 až 2015 vedl regionální výbor a zahraniční politiku, v letech 2015 až 2017 vedl Zemskou organizaci Bavorské AfD . Do dvou let kdy vedl sdružení z průzkumů kolem 3,5% vytvořil AfD Bayern, jako nejúspěšnější západní (bývalé západní Německo) regionální sdružení s 12,7% ve všeobecných volbách.

V Bavorsku na něj masivně útočí, jak ze strany CSU i levého politického spektra. Uprostřed volební kampaně ministerstvo vnitra vedené CSU, protiprávně prohlásilo, že ho sleduje VfS. Následovala domovní prohlídka, které byla soudy prohlášena za nezákonné. Antifa byl opakovaně napaden, poškodili jeho dům a auto.

Poté, co se stal poslancem Bundestagu, Bystroň odešel ze všech stranických úřadů a zaměřil se na svou práci v Bundestagu - zejména na svou práci předsedy AfD ve Výboru pro zahraniční věci.

Zde se mu podařilo pomoct propustit uvězněného německého novináře Billyho Sixe. Z vazby ve Venezuele. USA byl prvním Evropanem, který získal cenu Eagle Award od americké konzervativní nadace Phyllis Schlaffly Foundation (vyznamenala i Steva Bannona). Je prvním a dosud jediným politikem AfD, kterého oficiálně přijal úřadující prezident.

3 body Petra Bystroně:

1. Zlepšit veřejný obraz strany. Jsme opravdu skvělá strana s neuvěřitelně statečnými a nadšenými členy, ale mají strašlivý veřejný obraz. Na tom musíme systematicky pracovat.

2. Nesčetné útoky na naše členy, příbuzné a sympatizanty musí být zastaveny. Nemůže to být tak, že jsme bití a přepadávání na ulici, naše domy jsou poničené a naše auta zapálené. To jsou podmínky jako ve 30. letech. Kromě toho jsou naši členové nespravedlivě vystaveni státním represím - neopodstatněné domovní prohlídky jako prostředek zastrašování a veřejně prohlášené pozorování úřadů - zejména ve volební kampani, to musí také skončit. Kdybych byl zvolen do předsednictva, zaznamenal bych všechna tato zneužití, katalogizoval, vyhodnocoval a zveřejňoval. Je naprosto netolerovatelné v jakém je to množství. To svět potřebuje vědět.

3. Pro účely tyto, budu pracovat, aby zajistily, že máme i naše mimoparlamentní opozice a mediální podporu. Mimo oblast své činnosti budu trvat na tom, abychom všichni používali prostředky, které dostáváme z financování strany, na její rozvoj a podporu našich členů a příznivců.

NĚMECKO: Volební sjezd AfD

Koná se 30. listopadu - 1. prosince 2019 ve Volkswagen Halle Braunschweig | Europaplatz 1 | 38100 Brunswick, začíná v 10.00 hod. 
 

Autor: philosophia-perennis.com, Mnichov, Německo, 30.11.2019

Zdroj:

https://www.afd.de/einladung-bpt-braunschweig-2019/

https://philosophia-perennis.com/2019/11/28/petr-bystron-afd/