27. bře, 2020

PETR BYSTROŇ: Mezi migranty v Řecku je mnohem méně dětí, než bylo uvedeno

Podle opravených údajů Evropské komise je mezi přistěhovalci na řeckých ostrovech hlášeno výrazně méně dětí než dříve...

Podle dpa je 1 500 ze 42 000 migrantů nezletilých, nikoli 5 500, jak dříve nesprávně oznámila Evropská komise.

Petr Bystroň, předseda AfD ve Výboru pro zahraniční věci, uvedl:

"Opravená čísla potvrzují, že jsme byli týdny emocionálně vydíráni s nepravdivými informacemi." S údajně vysokým počtem mladých lidí měl  být na německou veřejnost vybudován morální tlak, aby byli nelegální migranti přijali poté, co turecký prezident Erdogan otevřel zámky hranic v únoru tohoto roku.

Němečtí občané, kteří si již dlouho uvědomovali, jakou nebezpečnou hru hraje Erdogan na naší vnější hranici, měli být vystaveni morálnímu tlaku údajnými „nezletilými válečnými uprchlíky“, aby se zachoval obchodní model pašeráctví. Pouze ty organizace, které zajišťují péči o tyto migranty v Německu, těží z nelegálního pašování dalších migrantů do Německa - placených z našich daní.

Pokračující přijímání ze strany spolkové vlády neustále porušuje článek 16a základního zákona, schengenský a dublinský předpis a zákon o pobytu a azylu. - Čistě verbální - ministerské nařízení Thomase de Maiziere z roku 2015, podle kterého má být každý přijat do Německa, musí ministr vnitra Seehofer okamžitě zrušit a musí být obnovena účinná ochrana hranic. 

Autor: Petr Bystroň, Berlín, Německo, 27.3.2020

Zdroj:

https://www.afdbundestag.de/bystron-viel-weniger-kinder-unter-migranten-in-griechenland-als-gemeldet