2. čvn, 2020

PETR BYSTROŇ: Donald Trump označil ANTIFU za teroristickou organizaci

Prezident USA, Donald Trump oznámil, že „Antifa“ bude zakázána jako teroristická organizace...
 
Toto prohlášení je zásadní, a kvituje jej i poslanec německého Bundestagu za AfD, Petr Bystroň. Ten k tomu říká:
 
„Donald Trump vyvodil správné závěry: tyto latentní násilníky popisuje jako teroristy a zvažuje zákaz této teroristické organizace. Členové Antify jsou vůči demokracii strukturálně nepřátelští. Jejich levicový extremistický pohled na svět je namířen proti demokratické ústavě naší země a proti tržnímu hospodářství. Skupina AfD proto výslovně vítá oznámení prezidenta Trumpa a vyzývá EU i federální vládu, aby také jednaly proti této otevřeně extremistické teroristické skupině."
 
Americká Antifa má své kořeny v Německu a také svoje příznivce v německé politice i v německých médiích. Otevřené projevy sympatií předních německých politiků z SPD, Levice a Zelených pro Antifu, jsou děsivými příklady této integrace. Stávající federální prezident Německa, Frank-Walter Steinmeier (SPD) je jedním z těchto sympatizantů, stejně jako místopředsedové Bundestagu Claudia Roth (Zelení) a Petra Pau (LINKE-Levice). Četné příklady také dokládají, že sympatizanti Antifa jsou zaměstnáni ve veřejnoprávním vysílání, a proto mají možnost ovlivnit veřejné mínění v Německu.
 
"Nabízíme Donaldovi Trumpovi, aby prozkoumal a odhalil vazby mezi mezinárodními zástupici Antifa, médii a politickými lobbyistickými skupinami, aby byl umožněn další právní a politický zásah proti těmto teroristům. Vyzýváme další politiky, aby se připojili k příkladu Donalda Trumpa a vystoupili proti těmto extremistickým násilníkům v Německu i ve Spojených státech.“
 
Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 2.6.2020
 
Zdroj: