PETR BYSTROŇ (AfD)

24. srp, 2020
V Rakousku bylo zveřejněno dalších pět minut z takzvaného videa „Ibiza“, z čehož vyplývá, že jak HC Strache, tak Johann Gudenus odmítli tehdy jakoukoli účast na nezákonných činnostech...
 

Jak píše Petr Bystroň (poslanec bundestagu za AfD):

"Jde zjevně o největší mediální politický skandál v poválečné historii Německa a Rakouska. Úspěšná rakouská vláda byla svržena pomocí manipulovaného zpravodajství německými médii na základě nelegálně vytvořených a úmyslně manipulovaných nahrávek. Manipulační zpravodajství Süddeutsche Zeitung a Spiegelu je největším mediálně-politickým skandálem v poválečné historii."

"HC Strache a Johann Gudenus byli nalákáni do pasti připravené metodami tajné služby. Byly provedeny zákeřné pokusy přimět je k nezákonným činům - a ačkoli to opakovaně a jednoznačně odmítly, výňatky z videa byly zveřejněny o dva roky později prostřednictvím Süddeutsche Zeitung a Spiegel, které měly vyvolat podezření z korupce. Jde o jasnou manipulaci veřejného mínění dvěma německými mediálními médii s cílem dosáhnout svržení úspěšné rakouské vlády. Od roku 1945 jsme neviděli horší formu zasahování do vnitřních záležitostí sousední země."

"Je proto nezbytné objasnit pozadí zásahu ze strany Německa. Pokud by bylo zřejmé, že se jednalo nejen o německá média, ale také o německou politiku nebo tajné služby, byl by nevyhnutelný vyšetřovací výbor. Zveřejnění osvobozujících pasáží videa je již těžkou ranou pro důvěryhodnost německých médií, zejména pro SPIEGEL, která byla mnohokrát otřesena mnoha nedávnými skandály.“

Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Německo, 24.8.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/StracheHeinzChristian/posts/169540254725376

http://www.pi-news.net/2020/08/bisher-unveroeffentlichte-video-sequenzen-entlasten-hc-strache


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

 

31. čvc, 2020
Rozhovor s Petrem Bystroněm!
 
Video zde:
 
 
Autor: SPD, ČR, 31.7.2020
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
16. čvc, 2020

Předseda Katedry církevních vnějších vztahů moskevského patriarchátu, označil přeměnu Hagia Sofia na mešitu za „facku tváří v tvář pravoslavné církvi a celému křesťanství“...

Papež František jednoduše řekl, že rozhodnutí „mě hodně bolí“.

Moskevský metropolita hovoří o tom, co se papež a Západ zjevně neodvažují říci: "Změna bývalé největší katedrály pravoslavného křesťanství na mešitu je úmyslnou provokací islámského diktátora Erdogana. Ponížil tím Západ a křesťanství.

V pátek Erdogan oznámil svůj požadavek změn v Jeruzalémě a znovuobnovení islámu ve Španělsku, což se rovná vyhlášení války s Izraelem a Evropou. Skutečnost, že se mu nikdo nepostaví, i přes to jen dokazuje složitou situaci, kterou Merkelová a Maas zavinili a manévrují se svou nešťastnou dohodou s Tureckem. Musíme se postavit za naši kulturu a hodnoty a bránit je před orientálními despoty. Jinak zmizí rychleji, než si dokážeme představit. Erdogan touto kampaní znovu zdůrazňuje skutečnost, že Turecko není ani geograficky, ani historicky ani kulturně součástí Evropy. Jednání o přistoupení k EU musí být proto okamžitě a trvale ukončena. Turecko nesmí nikdy patřit k EU! “

Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 16.7.2020

Zdroj:
 
https://www.afdbundestag.de/bystron-erdogan-hat-dem-westen-den-krieg-erklaert/
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
 
3. čvc, 2020

Poslanec Bundestagu za AfD, interpeloval německého ministra zahraničí Heiko Maase...

Petr Bystroň, poslanec Bundestagu za AfD:

Pane ministře, ve své řeči jste vyzdvihl solidaritu a suverenitu. Současně jste řekl, že chcete solidaritu vyžadovat.
To musí vyvolat ve všech zemích střední a východní Evropy obavy z toho německého předsednictví EU, když jim vyhrožujete, že od nich budete něco vyžadovat. Vy jste totiž jedním dechem i řekl o co Vám jde - a sice, že si chcete vynutit přerozdělování migrantů po celé Evropě.
Přitom jste nám dnes ráno ve výboru sám říkal, že tady zrovna včera byl český ministr. Vy znáte obavy zemí Vyšehradské čtyřky a přesto jdete hlavou proti zdi.
Nechcete si to rozmyslet? Střední a východní Evropa Vás v tomto již léta nenásleduje, lidé v těchto zemích to nechtějí, tak jim odsud z Berlína nediktujte a nenuťte je k něčemu, co nechtějí. Děkuji.

Heiko Maas, ministr zahraničí Německa za SPD:

Nedělejte si naděje, ja si to nerozmyslím, protože jsem pevně přesvědčen o tom, že členství v EU s sebou přináší jak práva tak povinnosti. Mnozí v EU profitují v obrovském rozsahu z členství v EU, finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v EU zavázali. A proto uvnitř EU nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti, které jsou s tím spojené. A to bude téma německého předsednictví.

Autor: Phoenix, Berlin, Německo, TGM, Praha, ČR, 3.7.2020

Zdroj:

https://www.phoenix.de/
https://www.bundestag.de/
https://www.petrbystron.de/
https://www.petrbystron.cz/

PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!

26. čvn, 2020

Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 26.6.2020