PETR BYSTROŇ (AfD)

5. kvě, 2021
Nová kniha Petra Bystroně, právě vyšla v Německu...
 
Příběh nové generace politiků...
 
„Kniha, která konečně vypráví příběhy a pozadí nové generace politiků, kteří se proti duchu doby staví za svou vlast, tradici a kulturu.“
 
Knihu chystáme i v českém překladu...
 
Video zde:
 
 
Informace:
 
 
 
Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 5.5.2021
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
27. dub, 2021
Příběh nové generace politiků...
 
„Kniha, která konečně vypráví příběhy a pozadí nové generace politiků, kteří se proti duchu doby staví za svou vlast, tradici a kulturu.“

Poprvé v celé německy mluvící oblasti se objevují biografie předních evropských politiků, kteří se staví proti levicovému liberálnímu mainstreamu. Samotná agenda těchto politiků - kritika islamizace, boj proti nelegální migraci a rozpuštění národních států, kritika nesprávné konstrukce eura a EU, zpochybňování genderové ideologie a teorie o změně klimatu způsobené člověkem obsahuje vše co dnes v politice a společnosti rezonuje...

Jsou to velcí oponenti, protivníci „konsensokracie“ a tak nakonec jediní zajímaví politici na kontinentu. Jedná se o nejvíce polarizující postavy na evropské politické scéně.

Poprvé o všech z nich existuje kniha, napsaná někým, kdo patří do její rodiny avantgardy zachovávající tradiční hodnoty. Politolog a člen Spolkového sněmu Petr Bystron je nejvlivnějším zahraničním politikem ve své straně. Nejenže zná většinu protagonistů z osobních setkání. Za tři roky výzkumu sestavil postgraduální politolog řadu původních pramenů, které dříve nebyly publikovány v němčině, čímž významně přispěl k politologii.

V této knize zkoumá politické biografie Nigela Farage, Geerta Wilderse, Viktora Orbána, Marine Le Penové, Matteo Salviniho, Václava Klause a dalších. Rovněž zkoumá zvláštní místní podmínky pro jejich úspěch v příslušných zemích původu a srovnává vývoj s vývojem v Německu. V úvodní kapitole osvětluje ideologické základy a mezinárodní politické a filozofické myšlenky, které stojí za hnutím uchovávajícím hodnotu. Podařilo se mu vytvořit celkový portrét odvážné, sebeodpovědné generace politiků, která se jistě zapíše do historie našeho kontinentu.

Kniha se chystá i v českém překladu.

Autor: Petr Bystroň, Berlín, Německo, 27.4.2021
 
Zdroj:
 
https://mega-das-buch.de/
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
14. dub, 2021
Víkendový sjezd AfD v Drážďanech komentoval poslanec za AfD Petr Bystroň...
 
Odchod Německa z Evropské unie, přísná imigrační pravidla i stop nošení roušek a respirátorů. Německá Alternativa pro Německo o víkendu schválila program pro zářijové volby.
 
Petr Bystroň o šancích AfD ve volbách do Bundestagu (26. září 2021) a do místních zemských sněmů, konaných v létě...
 
„V Sasku-Anhaltsku jsme za CDU druhou nejsilnější stranou a rozdíl se neustále zmenšuje. V Sasku už v aktuálních průzkumech nejsilnější stranou jsme. Při volbách do Bundestagu demoskopové (výzkumníci veřejného mínění) očekávají u AfD přibližně stejný výsledek jako minule (13 %), ale pnutí ve společnosti je momentálně velmi silné a do září se toho může ještě hodně změnit,“ komentoval pro Seznam Zprávy situaci AfD její poslanec ve Spolkovém sněmu Petr Bystroň.
 

Úřad na ochranu ústavy (BfV), chtěl zařadit AfD na seznam extremistů. Platnost zařazení AfD na seznam ale pozastavil správní soud v Kolíně nad Rýnem, a AfD tak zaznamenala dílčí úspěch. I tak šla ale do dvou březnových zemských voleb s „cejchem“ úředně potvrzeného extremismu.Poslanec Bystroň vidí v krocích BfV účelové poškozování opozice na politickou zakázku vlády.

V devadesátých letech již takto zlikvidovala opoziční stranu Die Republikaner. To se jí s námi ale nepodaří. Jsme nejsilnější opozicí a nejúspěšnější nově založenou stranou od konce druhé světové války. Jsme ve všech zemských parlamentech, v Bundestagu i v Evropském parlamentu. Odtud nás takovými triky nedostanou,“ napsal redakci bavorský politik AfD Petr Bystroň.

Autor: TGM, Praha, ČR, 14.4.2021

Zdroj:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/afd-chce-normalni-nemecko-a-dexit-ve-strane-plati-docasne-primeri-150343

http://www.novaburzoazie.com/437515542/7021877/posting/n%C4%9Bmecko-deutschland-aber-normal


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

9. lis, 2020

Chaos a nejistota po amerických prezidentských volbách...

ARD & CNN zvolily za prezidenta Joe Bidena (nebo Kamalu Harris). Donald Trump naproti tomu hovoří o volebních podvodech a žaluje volby mimo jiné v Nevadě, Wisconsinu, Michiganu, Pensylvánii a Gruzii. Mluvili jsme se zahraničním politikem AfD Petrem Bystroněm o volbách a o tom, jak to bude pokračovat nyní.

PI-NEWS: Pane Bystroň, co se děje v USA?

Petr Bystroň: Drama! Jde o dramatické hlasovací rozhodnutí v prezidentských volbách, které se vyznačuje pochybnostmi o zákonnosti některých volebních procesů.

Jak se to stalo?

Donald Trump měl ve volební noci rozhodující náskok ve státech Georgia, Severní Karolína, Pensylvánie, Wisconsin a Michigan. V té době vypadal jako jistý vítěz. Pak se v některých státech počet náhle zastavil. Poté - zejména v městských pevnostech demokratů, jako je Detroit, Filadelfie a Atlanta - se objevilo nových, několik set tisíc hlasů pro Joe Bidena. Tým Trumpa zde tuší podvody a požaduje přepočítávání. Vidíme, že Trumpovi volební pozorovatelé nebyli vpuštěni v "demokratických" městech Detroit, Milwaukee a Philadelphia. To však jen zvyšuje nedůvěru a podporuje obvinění z manipulace.

Německá média tvrdí, že Trump chce zabránit spočítání všech hlasů.

Mainstreamová média upustila od zdání objektivního zpravodajství v těchto volbách a otevřeně se postavila pro Joe Bidena. Stejně to bylo s Hillary Clintonovou. A pak se to táhlo Trumpovým prezidentováním celé čtyři roky. Člověk si jen vzpomene na nevýslovně pomlouvačné hlavní obálky Spiegela s Donaldem Trumpem a porovná je s oslavujícími propagandistickými fotografiemi, s nimiž vytvářeli titulní stránky s Obamou. Jak volby proběhly? Například v Detroitu se hlasy pro Joe Bidena objevovali tři dny po volbách, republikánští volební pozorovatelé byli vyhozeni. Trumpov tým proto žaloval, aby bylo sčítání zastaveno, dokud nebudou znovu přijati pozorovatelé republikánských voleb, aby alespoň počítání proběhlo pod spravedlivým dohledem. V našich mainstreamových médiích bylo toto prodáváno německému divákovi jako „Trump chce zastavit počítání“. Toto je opět typická „částečná pravda“, jak ji často známe z veřejnoprávních médií.

Pozorovatelé voleb OBSE však prohlásili, že je vše v pořádku.

Odpověď je jednoduchá: pozorovatelé OBSE byli přítomni pouze u vybraných volebních místností. A nenašli v nich žádné porušení. Můj kolega Paul Podolay byl také na místě jako pozorovatel OBSE za AfD. Také řekl, že ve volební místnosti je všechno v pořádku. Ale to neříká nic o volebních místnostech, kde nebyli žádní pozorovatelé OBSE.

Jak to bude pokračovat

Donald Trump dal jasně najevo, že demokraté se snaží volby ukrást. Bude s tím bojovat všemi legálními prostředky. V zásadě jde jen o několik notoricky zkorumpovaných, demokraticky spravovaných měst, kde se zdá, že převládají podmínky jako v banánové republice. Pokud se spočítají pouze legální hlasy, vyhrál Donald Trump, říká prezident. Naštěstí to není nemožné, například na Floridě v roce 2018, při volbách, v polovině období došlo k takovým machinacím a Trumpovi právníci a volební pozorovatelé jsou na to připraveni. Pokud se demokraté skutečně pokusili ukrást volby, bude to mít dlouhé soudní důsledky.Nakonec Nejvyšší soud nebude rozhodovat několik týdnů, do té doby se může stát cokoli. Doufám, že americká demokracie zvítězí.

Jaké ponaučení si z toho berete pro Německo?

Zažíváme, že levicová infiltrace státu a tisku v mnoha západních zemích pokročila tak daleko, že může ovlivnit i ty nejmocnější politiky na světě. Všichni jsme to zažili na příkladu Rakouska, Maďarska, Polska, Francie, Itálie, Velké Británie a Izraele. To mě velmi znepokojuje nad spolkovými volbami v příštím roce u nás v Německu. V roce 2013 profesor Jochen Renz zjistil volební podvody v Německu a zveřejnil je ve vědecké studii. Došel k závěru, že volební výsledky jsou znovu a znovu manipulovány, že tyto padělání jsou vědecky významné a že jsou vždy v neprospěch AfD. A to je „pouze“ volební podvod v den voleb. Podle mého názoru k mnohem horšímu volebnímu podvodu dochází před přípravou vlivu veřejnoprávních médií. Existuje přímá souvislost mezi růstem Zelených v anketách a skutečností, že jejich vůdci Habeck a Baerbock byli nejvíce zvanými hosty politických talk show. Pozvánky v tomto rozsahu nebyly ospravedlněny, zejména u veřejnoprávních vysílacích společností - Zelení jsou nejmenší parlamentní skupinou v Parlamentu!

Jak to můžete změnit?

Jednou šancí by bylo, že provozovatelé vysílání se reformují zevnitř a změní své zpravodajství tak, aby bylo objektivnější. Ale když vidíte, že více než 90 procent dobrovolníků na ARD / ZDF by hlasovalo pro červeno-červeno-zelenou, zbývá už jen zásadní reforma celého systému. Už roky požaduji zrušení financování veřejnoprávního vysílání prostřednictvím povinných poplatků.

Díky za toto hodnocení.

S radostí.

Autor: PI-NEWS.net, Petr Bystroň, Německo, 9.11.2020

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2020/11/petr-bystron-die-trump-biden-schlacht-wird-vor-gericht-entschieden/


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

18. říj, 2020

V Berlíně se ve spolkovém sněmu uskutečnila II. konference nezávislých médií & blogerů...

Pod záštitou strany AfD, se konala již II.konference. Vystoupila na ní řada řečníků. Tématy byla ilegální migrace, koronavirus, klima a manipulace mainstream médií...Akce se účastnili nezávislí novináři a blogeři z Německa, Rakouska, USA, Česka...Za česko se účastnili autoři webu Nová Buržoazie (Ladislav Větvička a Tomáš Měšťan)...

Autor: TGM, Berlin, Německo, 18.10.2020