PETR BYSTROŇ (AfD)

16. zář, 2020

Zeptejte se rodičů tisíců znásilněných děvčat, radí poslanec Bundestagu Bystroň...

Proč si ti doktoři a fyzikové musejí dodělávat maturitu?
 
„Zvládli jsme to? Nejlepší by bylo položit tuto otázku otcům a matkám tisícům znásilněných děvčat a rodičům obětí, které pozabíjeli tito migranti,“ reaguje na dnes už legendární slova Merkelové „Zvládneme to“, od kterých uběhlo právě pět let, poslanec německého Bundestagu za Alternativu pro Německo (AFD) Petr Bystroň. Vyjádřil se i k nedávným demonstracím souvisejícím s opatřením proti koronaviru a nevynechal ani otravu Navalného. Ohledně návštěvy předsedy senátu ČR Miloše Vystrčila na Tchaj-wanu rázně říká: „To je klasická Havlovina. Politické gesto nad zájmy státu a obyvatelstva“.

„Zvládneme to“, pronesla v začátcích takzvané uprchlické krize Angela Merkelová. Od tohoto jejího vyjádření uplynulo pět let. Jak tedy situaci kolem migrantů Německo zvládlo a zvládá?

Nejlepší by bylo, kdybyste tuto otázku položil otcům a matkám tisíců znásilněných děvčat a rodičům obětí, které ubodali a jinak pozabíjeli migranti, kteří by zde vůbec nebyli, kdyby je Merkelová nepustila do země v rozporu s tehdy platnými zákony.

Jaké největší problémy zatím muselo Německo v souvislosti s těmito migranty řešit?

Těch problémů je celá řada. Týká se osob, které byly socializovány v úplně jiných sociálních strukturách, než je známe v Evropě, často vyrostli v zemích, kde antisemitismus je téměř státní doktrínou, kde ženy musí chodit zahalené od hlavy až k patě a když to nedělají, muži mají právo je bít, kde se homosexualita trestá ukamenováním atd.

A když si vezmeme, že se během těch let Německo stalo několikrát cílem teroristických útoků, pod které se „podepsali“ právě i ti, kteří v průběhu uprchlické krize do země přišli, jak na toto místní lidé reagovali a reagují?

Ty reakce jsou vždy stejné: Lidé z blízkého okolí atentátu či znásilnění nebo vraždy jsou naštvaní, osobně se jich to dotkne a často svůj protest proti té politice, která to zavinila, artikulují tím, že protestují na ulici. Zkrátka jdou demonstrovat.

Národní fronta z SPD, Zelených, komunistů, odborů a církví nahlásí na stejnou dobu protidemonstraci s argumentem, že demonstrují proti nenávisti.

Sama kancléřka má prý ale pocit, že toho Německo za těch pět let „zvládlo opravdu hodně“. Zmiňuje například migranty, kteří v Německu už složili maturitu a přihlásili se na vysokou školu… Dá se tedy přiznat nějaký úspěch?

Jasně, je super, když tady někdo udělá maturitu. Smekám před každým, kdo to jako cizinec dokáže. Vím, o čem mluvím, sám jsem přišel do Německa v 15 letech, musel jsem se během dvou let doučit němčinu i angličtinu a paralelně stíhat látku všech ostatních předmětů. Není to jednoduché a smekám před každým, kdo to dokáže.

Ale nám paní kancléřka v roce 2015 říkala, že k nám putují samí atomoví fyzici a lékaři s diplomem ze Sorbony. Takže jsem teď trochu znejistěn tím, proč si dělají u nás maturitu.

Na první pohled to ovšem vypadá, že poměrně značná část Němců je s politikou Angely Merkelové spokojena. Nebo jak jinak si vysvětlit, že je stále na pozici kancléřky?

A co jiného chcete očekávat v systému, ve kterém je opozice systematicky potlačována, kde veškerá kritika poměrů je zdiskreditována jako pravicový extremismus a kde jsou lidi propouštěni z práce, když se angažují v největší opoziční straně?
 
Odbočíme-li od migrantů, v minulých dnech se v Německu konaly velké demonstrace v souvislosti s opatřeními proti koronaviru. Mnohá média označila demonstrace za krajně pravicové. Bylo to tak? A jak hodnotíte přístup policie a politiků napříč politickým spektrem?

Ano, bylo to tak, německá média se takto snažila demonstrace zdiskreditovat. Navíc psala, že tam bylo maximálně 30 000 účastníků, aby vše marginalizovala. Už holandská média psala o 80 000 až 100 000 účastnících. Organizátoři sami hovořili o 1,2 milionu. No a co se složení týká – normální průřez společností.

Teď trošku z jiného soudku. Ruský opoziční politik Navalnyj byl podle německé vlády otráven novičokem. Berlín prý požaduje od Moskvy neodkladné vysvětlení. Co vy si o celém tom případě myslíte a jak moc to podle vás může poškodit vztahy mezi Ruskem a Německem?

Vše jede jako podle šablony. Ruská vláda je masivně kritizována stejnými lidmi jako tehdy se Skripalem. Myslím, že cílem je zhatit projekt Nord Stream 2.

Na závěr ještě jedna otázka. Předseda Senátu ČR Miloš Vystrčil se rozhodl navštívit Tchaj-wan, což vyvolalo velmi negativní reakci ze strany Číny. Německo či Francie se ovšem českého politika zastalo, reakci Číny považují za nepřiměřenou. Někteří čeští politici ale s touto cestou Miloše Vystrčila nesouhlasí. Konkrétně bývalý prezident Václav Klaus ji označil za „klukovinu“ a „nezodpovědnost“.  Co si o této akci předsedy českého Senátu myslíte vy?

To je klasická Havlovina. Politické gesto nad zájmy státu a obyvatelstva. Samozřejmě že to způsobí iritace v Číně, které bude muset následně česká diplomacie pracně žehlit.

Autor: Parlamentnilisty.cz, Praha, ČR, 16.9.2020

Zdroj:
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
8. zář, 2020
Poslanec Bundestagu za AfD, Petr Bystroň se v Londýně sešel s anglickým aktivistou Tommy Robinsonem...
 
Oba dva apelují na amerického prezidenta D.J.Trumpa, aby omilostnil Juliana Assange!
 
Bystroň je člen zahraničního výboru Bundestagu a předseda výboru za AfD. Jeho cestu do Londýna však zahraniční výbor neschválil. Bystroň i přesto do Londýna odjel podpořit Robinsona i Asange. Ten teď čelí procesu, kdy soud rozhoduje o jeho vydání do USA. Je stále v samovazbě a jeho zdravotní stav je velice špatný...
 
Assange je „politický vězeň,“ řekl Robinson. „Není správné, co mu udělali. Je to psychologické mučení.
 
"Nechci si představit, co to s ním z dlouhodobého hlediska udělá." 

Autor: TGM, Praha, ČR, 8.9.2020

Zdroj:

https://www.journalistenwatch.com/2020/09/07/tommy-robinson-donald/


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

24. srp, 2020
V Rakousku bylo zveřejněno dalších pět minut z takzvaného videa „Ibiza“, z čehož vyplývá, že jak HC Strache, tak Johann Gudenus odmítli tehdy jakoukoli účast na nezákonných činnostech...
 

Jak píše Petr Bystroň (poslanec bundestagu za AfD):

"Jde zjevně o největší mediální politický skandál v poválečné historii Německa a Rakouska. Úspěšná rakouská vláda byla svržena pomocí manipulovaného zpravodajství německými médii na základě nelegálně vytvořených a úmyslně manipulovaných nahrávek. Manipulační zpravodajství Süddeutsche Zeitung a Spiegelu je největším mediálně-politickým skandálem v poválečné historii."

"HC Strache a Johann Gudenus byli nalákáni do pasti připravené metodami tajné služby. Byly provedeny zákeřné pokusy přimět je k nezákonným činům - a ačkoli to opakovaně a jednoznačně odmítly, výňatky z videa byly zveřejněny o dva roky později prostřednictvím Süddeutsche Zeitung a Spiegel, které měly vyvolat podezření z korupce. Jde o jasnou manipulaci veřejného mínění dvěma německými mediálními médii s cílem dosáhnout svržení úspěšné rakouské vlády. Od roku 1945 jsme neviděli horší formu zasahování do vnitřních záležitostí sousední země."

"Je proto nezbytné objasnit pozadí zásahu ze strany Německa. Pokud by bylo zřejmé, že se jednalo nejen o německá média, ale také o německou politiku nebo tajné služby, byl by nevyhnutelný vyšetřovací výbor. Zveřejnění osvobozujících pasáží videa je již těžkou ranou pro důvěryhodnost německých médií, zejména pro SPIEGEL, která byla mnohokrát otřesena mnoha nedávnými skandály.“

Autor: Petr Bystroň, Mnichov, Německo, 24.8.2020

Zdroj:

https://www.facebook.com/StracheHeinzChristian/posts/169540254725376

http://www.pi-news.net/2020/08/bisher-unveroeffentlichte-video-sequenzen-entlasten-hc-strache


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!


 

 

 

31. čvc, 2020
Rozhovor s Petrem Bystroněm!
 
Video zde:
 
 
Autor: SPD, ČR, 31.7.2020
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
16. čvc, 2020

Předseda Katedry církevních vnějších vztahů moskevského patriarchátu, označil přeměnu Hagia Sofia na mešitu za „facku tváří v tvář pravoslavné církvi a celému křesťanství“...

Papež František jednoduše řekl, že rozhodnutí „mě hodně bolí“.

Moskevský metropolita hovoří o tom, co se papež a Západ zjevně neodvažují říci: "Změna bývalé největší katedrály pravoslavného křesťanství na mešitu je úmyslnou provokací islámského diktátora Erdogana. Ponížil tím Západ a křesťanství.

V pátek Erdogan oznámil svůj požadavek změn v Jeruzalémě a znovuobnovení islámu ve Španělsku, což se rovná vyhlášení války s Izraelem a Evropou. Skutečnost, že se mu nikdo nepostaví, i přes to jen dokazuje složitou situaci, kterou Merkelová a Maas zavinili a manévrují se svou nešťastnou dohodou s Tureckem. Musíme se postavit za naši kulturu a hodnoty a bránit je před orientálními despoty. Jinak zmizí rychleji, než si dokážeme představit. Erdogan touto kampaní znovu zdůrazňuje skutečnost, že Turecko není ani geograficky, ani historicky ani kulturně součástí Evropy. Jednání o přistoupení k EU musí být proto okamžitě a trvale ukončena. Turecko nesmí nikdy patřit k EU! “

Autor: Petr Bystroň, Berlin, Německo, 16.7.2020

Zdroj:
 
https://www.afdbundestag.de/bystron-erdogan-hat-dem-westen-den-krieg-erklaert/
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!