31. říj, 2018

ŽARKO RAPTOR JOVANOVIČ: Manipulátoři o nás, my o nich

Taková "never ending story" jak "nezávislí" stědře dotovaní oligarchy a jejich neziskovkami píší o skutečně nezávislých co jsou jim trnem v oku...
 
Případ první: Aktuálně.cz & Kateřina Frouzová
 
"Navzdory tomu, že prezident Miloš Zeman opakovaně prohlašuje Německo za důležitého partnera České republiky, křičeli jeho fanoušci na německou kancléřku Angelu Merkelovou, aby opustila Prahu."
 
Taková "jemná manipulace", která spojuje kritiku politiky Frau Merkel s nepřátelským postojem k Německu a přitom zcela ignoruje naše další aktivity. Ne Frau Merkel je nám opravdu ukradená, vůči Němcům i Německu máme zcela přátelský postoj, ale imigrační politiku Frau Merkel opravdu odmítáme, naopak podporujeme Německo a Němce, které známe z aktivit AfD, z antiMerkel demonstací v Chemnitz, Lipsku či v Dráždanech.
 
Frau Merkel opravdu není Německo a dokonce ani EU či Evropa.
 
Snad perlička na závěr "Merkel muss weg" není opravdu myšleno z Prahy, ale z politiky, jsme rádi, že nás paní Merkel alespoň částečně již vyslyšela.
 
Případ druhý: Manipulátoři.cz & p. Cemper
 
"Jedni nacionalisté vadí, druzí ne, aneb jak funguje dezinformační scéna."
Myslel jsem si, že Manipulátoři.cz si kladou za cíl boj proti dezinformacím, toho se ale asi drží jen u žádostí o dotace, při své reálné činnosti už sotva, zde manipulují o sto šest.
Je to právě naopak, máme rádi všechny nacionalisty a patrioty či vlastence, nečiníme rozdíl mezi Němci, Američany, Ukrajinci nebo Židy, ale bojujeme proti všem nacionalistům, kteří považují za projev nacionalismu nenávist k jinému národu, cítí se vůči němu nadřazeni nebo dokonce požadují jeho perzekuci či likvidaci.
 
Případ třetí: p. Máca
 
Který přesídlil z Evropských hodnot do neziskovky think tanku hnutí ANO "Institut pro politiku a bezpečnost."
 
tentokrát mě odbyl jen statusem na FB:
 
"Na Pražském hradě nemohl chybět po uši zadlužený proruský aktivista Jovanovič, který šíří dezinformace, pořádá proruské demonstrace, pravidelně cestuje do Ruska a tají své mecenáše...Příští rok to třeba bude i s vyznamenáním za zásluhy o stát..."
 
No snad to ještě napraví blogem na iDnes.cz, nebo mu dá prostor Bakalovo Aktuálně.cz
je s podivem, že jeho mecenáš A. Babiš je ochoten ho platit za něco takového, ale jsou to jeho peníze tak nic proti...
 
Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 31.10.2018