9. čvc, 2019

ŽARKO RAPTOR JOVANOVIČ: Jak "demokratičtí" politici došli k tomu, že demokracie škodí

Došel k tomu Hitler, nevěřili mu, došel k tomu Husák, nevěřili mu, tak teď konečně snad zahřmí a Fialovi dají za pravdu...

Demokracie totiž dle "demokratů" drží u moci taková individua jako je prezident Zeman a premiér Babiš. Jeden má trvale podporu občanů kolem 50% a nemusí se tedy nikoho z politiků ptát a s nikým vyjednávat, to je vůbec neodpustitelné a pro stranické politiky samé urážlivé. Druhý má zase trvale přes 30%, zkusilo se snad už všechno a nic, furt se drží chvilku o něco víc, chvilku o něco méně, ale vynechat nelze. Nelze ho ani odstavit a ignorovat.

Takže "demokratický" závěr je jasný, voliči jsou hloupí a lehce manipulovatelní, nám osvíceným nevěří. Parlamentní demokracie je v krizi, účast občanů na "politice" je třeba redukovat na nejmenší možnou míru. Důchodce z volebního systému vyřadit vůbec, střední generaci pořádně zapřáhnout ať nezlobí, mladé nenechat zestárnout, všechny změny podniknout rychle, aby to ani neprokoukli, no a když prokouknou nevadí, poštveme proti nim jejich děti, všechna práva budou mít hned, povinnosti co nejpozději a volit budou co nejdříve, třeba od 12 let.

No a pak bude mít "demokratický" blok, v čele s Fialou, klid na vládnutí. 
 
Autor: Žarko Raptor Jovanovič, Praha, ČR, 9.7.2019