VIDEO

3. čvn, 2018

Rozhovor o tom, jak se mladá svobodná muslimka ve Francii vyrovnává s tím, že namísto, aby těmto ženám evropské feministky pomáhaly, obhajují spíše teze islámu o tom, že ženy musejí být podřízené svým mužům a nemají v podstatě žádná práva...Toho se však mladá muslimka nebojí a žije si svým svobodným životem navzdory politickým neziskovkám a islámistům...

Rozhovor v textu zde:

Žijeme násilím, manželským násilím, rodinným násilím, domácím násilím. Bylo hodně pomocí pro ženy, které jsou v těchto situacích. Mají strach nebo nechtějí, aby se ten problém řešil. Nechtějí volat po dalších pomocích: nechtějí kontaktovat ani policii ani nemocnice ani jednotlivé osoby, které by jim mohli pomoci.

My přímo tady máme jeden případ: ženu, která je bez peněz, bez práce, bez ničeho. Nemá ani telefon, nemůže tedy s nikým komunikovat. Tato žena je úplně v pasti. A tuto past ji nastražil její manžel. Samozřejmě, že on je násilný. Rozdíl mezi mnou a osobou, o které tu mluvím je, je, že máme naprosto rozdílné charaktery.

Já jsem dost silná, nenechala bych se tak ovládat mužem i přes respekt, který by žena měl pro svého muže mít. Myslím, že z potřeby alespoň minima respektu a především pro bezpečnost, bych nenechala nikoho mě tak ovládat. A to z mnoha důvodů. Moje bezpečnost a tedy můj život nejsou jen hra.

Bohužel ale chápu, že se může stát, že tak ženy žijí. Ale na druhou stranu jsou i jiné ženy včetně mně, které se nenechávají ovládat mužem a nedostanou se do takové situace. Mí rodiče jsou rozvedeni, já žiji s matkou. Je to komplikovaná minulost. Myslím, že se jedná také o zvyky a tradice, které dělají problémy.

Navíc moje matka pracuje, je to nezávislá žena, která se stará o rodinu, své děti, řídí vše, co se týká nájmu, jídla. Je to tedy opravdu svobodná žena s dítětem. Ale svobodná, kompletně nezávislá žena, která nepatří žádnému muži. Dvacet let byla závislá na jednom muži, ale pochopila, že to nebylo dobré, být závislá na muži.

Úplně ji chápu. A takto mě i vychovává, abych byl samostatná a nepatřila nikomu. Abychom se nestaly něčí botou u čímkoliv jiným. Je třeba být nezávislá, být svou vlastní bytostí. Vědět, jakou hodnotu mají věci, jakou hodnotu mají peníze, vše, co nás obklopuje.

Já bych řekla této ženě, že je třeba být silná, bránit se. Jsou různé komunity, kde se takto špatně muži chovají ke svým ženám. Například Afričani muslimové a arabové, ale není dobré zobecňovat. Jsou prostě muži, které nerespektují ženy ve všech národnostech, ve všech rasách. Já bych řekla této ženě, že je třeba nepřestávat se bránit, že je třeba myslet na blaho jejich dětí a vůbec na klid všeobecně.

To je bezpečnost a život především. Je v situace, která je opravdu nebezpečná a velmi lehce se může zvrátit do nebezpečí pro jejich děti. Tedy řešit jde o jejich životy, jejich bezpečnost. Především o jejich bezpečnost. Je tedy třeba se bít a podnikat nezbytné kroky.

Autor: TGM, Paříž, Francie, Praha, ČR, 3.6.2018

www.pi-news.cz
www.pi-news.sk
www.pi-news.net
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.evahrindova.cz
www.petrhampl.com
www.konvickamartin.cz
www.hejobcane.cz
www.raptor-tv.cz
www.facebook.com/tvpatriotcz

Copyright 2018

12. úno, 2018

V sobotu se sešli v italském městě Macerata sluníčka, neomarxisté, feťáci a islámští vrazi a teroristé z řad ilegálních imigrantů z Afriky a blízkého východu, aby tak demonstrovali za práva zabíjet bílé Evropany, znásilňovat jejich ženy, dcery a vnučky a samozřejmě za vyšší sociální dávky a granty a dotace pro neziskovky, které tyto vrahy a teroristy do Evropy vozí...

(před 14 dny ve městě Macerata, byla ilegálním imigrantem zavražděna mladá Italka, byla brutálně rozřezána na kusy, následně se jeden Ital v odvetě rozhodl mladou Italku pomstít a postřelil pár ilegálních imigrantů, co nemají v Itálii co dělat!)

Jižní EU Chalífát, Itálie, Macerata, 10.2.2018

https://www.youtube.com/watch?v=Y7LQt8zynk0&t=14s

Autor: TGM, Praha, ČR, 12.2.2018

www.rt.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.pi-news.cz
www.pi-news.sk
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com

Copyright 2018

5. led, 2018

Jako palestinskou "Johanku z Arku", přezdívají palestinská, ale i západní média 16 letou Ahed Tamimi, která byla zatčena po-té co napadla vojáka Izraelské armády na západním břehu Jordánu. Rodina Tamimi, je známá svoji agresivitou a napadáním vojáků Izraele. V roce 2012, byla paní Tamimiové udělena cena v Turecku a setkala se přímo s prezidentem Receptem Tayyipem Erdoganem, za její konfrontace právě s izraelskou armádou a policií. Francouzská antisemitská sluníčka mají nový symbol hrdinky, která nenávidí naši civilizaci. Hurá!

Západní Evropa, Francie, Paříž, 4.1.2018

https://www.youtube.com/watch?v=SSPKMKmU0nU&t=5s

Autor: TGM, Praha, ČR, 5.1.2018

www.rt.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com

Copyright 2018

20. pro, 2017

Protesty islamistů, sluníček, zelených, rudých jsou už ve Francii běžné. Protestují společně, za větší moc Chalífátu. Teď mají jako hlavní cíl útoky na židy a Izrael. Antisemitismus je v Západním EU Chalífátu na vzestupu. Židé jsou napadáni, urážení a zabíjeni. Jejich exodus do Izraela & USA připomíná 30 léta v nacistickém Německu. A antisemitská sluníčka jásají...

Západní EU Chalífát, Francie, Paříž, 17.12.2017

https://www.youtube.com/watch?v=a875nt2ufGs

Autor: TGM, Praha, ČR, 20.12.2017

www.rt.com
www.novaburzoazie.cz
www.novaburzoazie.com
www.altright.cz
www.hrdycechacek.cz
www.7republika.cz
www.normalman.cz
www.nastvanematky.cz
www.petrhampl.com

Copyright 2017