1. čvn, 2018

ZEMAN NEWS: Najednou se proti těmto "Slušným lidem" vede kampaň, je to pokrytecké...

Rozhovor prezidenta ČR Miloše Zemana, v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov...
 
Prezident ČR Miloš Zeman:
 
No a teď tady máte hnutí, které se nazývá "Slušní lidé", které protestuje podle mě, docela pochopitelně, proti neuvěřitelné vulgaritě a zneužívání státních symbolů. No a najednou proti těmto slušným lidem se vede kampaň, je to pokrytecké a já s tím nesouhlasím.
 
Faktor odebrání dotací je správný. o divadelní inscenaci Naše násilí a vaše násilí v Brně. 
 
„Ta zahrnuje především lidi, kteří nechtějí pracovat, takové návyky se pak přenášejí na děti těchto nepracujících rodičů. .“ o statistikách nezaměstnanosti v ČR.
 
„Já jsem předpokládal, že se velmi pravděpodobně vytvoří koalice ochotných, kteří by dohromady vytvořili 115 hlasů. (ANO+SPD+KSČM) „Během velmi krátké doby nejen jmenuji Andreje Babiše premiérem, ale i jeho vládu.Vláda bez důvěry nemusí být o nic funkčnější než vláda s důvěrou. Udělám, co budu moci, abychom tady měli  v blízké budoucnosti vládu s důvěrou.“ o nové vládě.
 
„Když někdo mění své názory jen proto, aby získal ministerské křeslo, tak si mohu myslet, že je měnil i v jiných záležitostech. Politika není dobytčí trh.“ o nejmenování Miroslava Pocheho ministrem zahraničí ČR.
 
Autor: prezident ČR Miloš Zeman, TGM, Praha, ČR, 1.6.2018
 
Zdroj: