28. čvn, 2019

ZEMAN NEWS: „Prezident Havel říkal, že prezident není automat na podpisy“

Rozhovor prezidenta ČR Miloše Zemana, v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov...

Prezident Miloš Zeman:
 
„Pokud vím, tak všichni tito šlechticové německého původu kolaborovali s nacisty.“ Ke kauze vracení majetku šlechtickému rodu Walderode.
 
„Naši sluníčkáři začali předstírat, že nic takového neexistuje a poté začali obviňovat ostatní. Nyní si můžeme potvrdit, že muslimští migranti nejsou přínosem, ale naopak.“ Zeman celou kauzu spojenou s kritikou těch, kdo o případu informovali, označil za pokrytectví nejhlubšího zrna. O znásilněné češce ilegálním muslimským migrantem.
 
„Víte, kolik by se udělalo práce, kdyby se parlament odhodlal i ostatní zákony projednávat do 4 do rána?“ o hlasování ve sněmovně o nedůvěře vládě.
 
„Prezident Havel říkal, že prezident není automat na podpisy. Nezapomeňte, že se za Staňka postavili Eva Kantůrková, kardinál Duka a ze sociální demokracie Zimola či Foldyna.“ o výměně ministra Kultury ČR.
 
„Z lidského hlediska musíme pochopit tu frustraci z prohraných Evropských voleb, buďme lidští.“ o ČSSD.
 
„Uražený neúspěšný kandidát na prezidenta a neúspěšný kandidát na ministra zahraničí“, chodí na protivládní demonstrace. O Pochem a Dienstbierovi.
 
Elektromobily budou jezdit na elektřinu, kterou z 47% vyrobí uhelné elektrárny.Z ekonomického hlediska se třeba Dukovany zaplatili více než 2x.“ O ekoterorismu.
 
Autor: Prezident Miloš Zeman, Praha, ČR, 28.6.2019

Zdroj: