21. úno, 2018

PI-NEWS.CZ: Od pádu k zániku, aneb jak končí starobylá politická strana

President Miloš Zeman před řadou let napsal knihu „Vzestup a pád sociální demokracie“. Pokud by chtěl ve své literární činnosti pokračovat, mohl by po posledním královehradeckém sjezdu napsat knihu „Pád a zánik sociální demokracie“, protože právě tuto cestu si sociální demokracie vybrala zvolením proislámského a promigrantského novolevičáka Jana Hamáčka.

Mohl to být sjezd, na kterém by došlo ke skutečnému restartu sociální demokracie, návratu k jejím dělnickým kořenům, sjezd, který by zachránil nejstarší politickou stranu v českých zemích, místo toho se nyní stává sjezdem pohřebním. Sjezdem, na kterém bude pohřbena, kdysi největší a nejvýznamnější levicová strana České republiky. Sociálnědemokratičtí papaláši, ale řekli NE! A místo představitelů konzervativního socialismu jako jsou Zimola a Foldyna, tak zvolili do svého čela neolevičáka a neomarxistu Jana Hamáčka, který je ztělesněním toho nejhoršího, co může nová levice v rámci sociální demokracie nabídnout. Zimola byl sice zvolen místopředsedou strany, ale to je v případě úspěšného, schopného a populárního politika naprostý výsměch, když vezmeme v potaz, že předsedou se stal nevýrazný a nepopulární Hamáček.

Nyní něco k osobě Jana Hamáčka, aby bylo jasné, jaké harakiri socani spáchali. Mladý socanský kádr narozený v roce 1978, studoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, obor překladatelství a tlumočnictví. Vstoupil do mladých sociálních demokratů a čtyři roky byl předsedou jejich hnutí. Poslancem se prvně stal v roce 2006 a předsedal Zahraničnímu výboru PSP. Později byl místopředsedou PSP, předsedou PSP a nyní opět místopředsedou. V roce 2014 prosadil zákaz konzumace alkoholu v prostorách PSP a v roce 2015 byl v podnapilém stavu na schůzi PSP. Na jednu stranu lze k dobru Hamáčkovi připsat, že se postavil proti dalajlámismu a havlismu, ale tohle malé plus je smazáváno obrovským mínusem v podobě toho, že se stal lobbistou ázerbajdžánských zájmů v České republice, když založil „česko-ázerbajdžánskou meziparlamentní skupinu přátelství“. Podle Transparency International měl být mezi pobírateli finanční podpory od Ázerbájdžánu. Jan Hamáček navíc prohlásil, že „islám je pro lidstvo důležitý“ a přátelil se s představiteli Islámského centra Alfirdaus, které organizuje tajné islámské modlitebny v ČR.

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“ – toto řekl Jan Hamáček.

Pokud byla sociální demokracie schopna na jaře 2017, v době totálního politického a morálního úpadku potvrdit tvůrce tohoto úpadku, Sobotku, v postu předsedy strany, a pokud nyní straničtí vůdci zvolili do čela ČSSD Jana Hamáčka, nezbývá, než veřejně vyzvat voliče ČSSD k podpoře SPD nebo KSČM, a k tomu, aby stranické vůdce potrestali jejich dalším nezvolením. Na podzim můžete Vy, sociálně demokratičtí voliči, potrestat stranické vůdce za to, že ignorují Vaše potřeby, přání a Vaše vlastní ideály!

Tohle už není sociální demokracie Masaryka a Zemana, která bude mít letos 140 let své existence, tohle je zrůdný paskvil korupce, byrokracie a neomarxismu!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 21.2.2018